Firmanın AdıKONYA LÜKS EREĞLİ
Telefon444 42 42
E-Postabilgi@lukseregli.com.tr
Otogar Tel:0388 212 09 65
İnternet Adresiwww.lukseregli.com.tr
Adres :Niğde Otogar

Lüks Ereğli Niğde Şubeleri Telefon Numaraları:
Lüks Ereğli Bor Tel: 0 388 313 10 32
Lüks Ereğli Niğde Çarşı Tel: 0 388 233 80 83
Lüks Ereğli Niğde Eski Otogar Tel: 0 388 233 12 51
Lüks Ereğli Ulukışla Tel: 03 88 511 22 46

Lüks Ereğli Niğde Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Lüks Ereğli Niğde > Konya otobüs bileti.

Lüks Ereğli İletişim: 444 42 42

Lüks Ereğli Turizm’in temeli, 1973 yılında kurulan Meram Turizm firmasında çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşerek, yeni bir şirket kurmak istemeleriyle 1993 yılında atılmıştır. Konya ili Ereğli ilçesinde ilçemizin adını taşıyan Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş olarak kurulmuştur.

1996 yılının Nisan ayında Konya, Ereğli, Ankara, Karaman, Ayrancı yazıhaneleri kurulmuştur ve 23 adet Mercedes-Benz O403 otobüsler ile ilk seferleri başlamıştır.

Yapılanmasını hızlı bir şekilde tam amlayarak Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum olmak üzere karşılıklı seferleri başlamıştır.

Kısa zamanda Türkiye”de Konya’nın Ereğli ilçesinin de bulunduğu vurgulanarak Ereğli’mizin tanıtımı da yapılmıştır. Sefer sayılarının hızla artması ile birlikte Lüks Ereğli Turizm, yurt genelinde tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Şirketimiz; Mehmet Kaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda 3 kişilik yönetim kurulundan oluşmaktadır. Ayrıca Genel Müdür, Personel Müdürü, Bilgi İşlem Müdürü, Ön Muhasebe ve Halkla İlişkiler Müdürü yolcularımıza daha iyi seyahat olanağı sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedirler. Tüm amacımız firmamızın taşımacılık sektöründe, teknolojinin gerisinde kalmadan, huzur, konfor ve emniyetten ödün vermeden, yolcularımızı gideceği yerlere ulaştırmaktır.

Bu amaçla 2004 yılında Mercedes-Benz O403 araçlarıyla yenilenen araç filomuz, sizlere daha iyi hizmeti amaç edinen firmamız tarafından, 2007 yılında tekrar yenilenme sürecine girmiştir. Tüm otobüslerimiz 2007 model Mercedes-Benz Travego araçlar ile değiştirilmiştir.

Deneyimli, profesyonel, hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrosu, kaptan şoförleri, hizmet görevlileri, yazıhane ve gişe sorumluları, konaklama noktalarındaki hizmet ortakları, sizin rahatınız ve güvenli yolculuklarınız için çalışmaktadırlar.

Rekabetin fiyatla yapılamayacağı, hizmet, güven, konfor ve teknolojiyle olacağı bilincini, rakiplerine kazandırmıştır. Firmamız sizlerden kazandıklarını, sizlere daha iyi seyahat olanağı sağlayabilmek amacıyla yeni yatırımlara dönüştürmekten asla kaçınmamıştır. Lüks Ereğli Turizm; ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı oldu ve olmaya devam edecektir’ anlayışıyla hizmetlerine devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here