Firmanın Adı ANTALYA TOROS SEYAHAT
Telefon 0212 658 03 07 Müşteri Hizmetleri
E-Posta info@antalyanetseyahat.com
Otogar Tel: 0328 814 24 64
İnternet Adresi www.antalyanetseyahat.com
Adres : Osmaniye Otogar

Antalya Toros Turizm Osmaniye Telefon Numaraları:
Antalya Toros Turizm Düziçi Tel: 0328 814 24 64

Antalya Toros Turizm Osmaniye Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Antalya Toros Turizm Osmaniye Antalya otobüs bileti.

Antalya Toros Seyahat İletişim: 0212 658 03 07

TARİHÇE
Antalya Net Seyahat 2013 Senesinde kurulmuştur. İstanbul – Bilecik – Afyon – Burdur – Isparta – Antalya – Manavgat – Alanya arasında hizmet veren firmamız, pek çok satış ofisi ile İstanbul ve diğer illerde satış ağı oluşturmuştur.

.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Günümüz modern kalite anlayışına sahip genç, dinamik, güler yüzlü çalışanlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcularımıza kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek. Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. “Güle güle git!” temennilerinin kaliteli hizmet, rahatlık ve güven duygusu ile yolcularımızın gülümseyen yüzlerinde gerçeğe dönüştüğü; yol hiç bitmese dedirtecek yolculuklar yaşatmak.

.
VİZYONUMUZ
Müşterilerimize, yol boyunca kurdukları hayallerinin gerçekleşebileceği hissini uyandıracak, hayalleri gibi güzel olan gerçek yolculuklar yaşatmak. İnsana, doğaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı taşıdığımız sorumluluk; sahip olduğumuz değerler ve belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda, gelişimde sürekliliği esas alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti kazanmak.

.
MİSYONUMUZ
Ulusal ve uluslar arası hizmet standartları çerçevesinde kaliteli ve zamanında hizmet sunmak gayesiyle, alanında yenilikçi ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almak. Kaliteli hizmet anlayışı, çalışanları ve kazandığı müşteri memnuniyetiyle sektöründe önemli bir değer olarak var olmak.

.
DEĞERLERİMİZ
Her insanın özel ve önemli bir değer olduğu düşüncesini özümsemek. Bu anlayış odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcularımızın memnuniyetini kazanmak ve bu manevi kazancı tüm maddi kazançların üzerinde tutmak. İnsana, doğaya ve topluma karşı sorumluluk taşımak, toplumsal olaylar karşısında duyarlı davranmak. Önce insan prensibinden hareketle tüm çalışanlarımızla bir bütün oluşturduğumuzun farkında olmak. Temel ve mesleki ahlak anlayışını daima ticari kazancın önünde tutmak.

Önceki İçerikTalut Ne Demektir
Sonraki İçerikAs Adana Seyahat Osmaniye Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here