Rüyada Akar Dam Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz. Rüya’da Akar Dam görmek ne anlama gelir. (Rüyada Akar Dam görmek) İşte Rüyada Akar Dam görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada damın aktığını görmek, maddi sıkıntıya yorulduğu gibi beklenmedik bir mirasa da yorulur.


Cabir ül Magrîbî Rüya Tabirleri :Rüyadabir dama çiktigini gören, serefli bir mevkie getirilir. Damda ot bittigini görmek hayir degildir. Dam Üzerinde bir takim adamlar görmek de hayirli degildir. Yagmur yagmadigi halde damdan Su akmasi keder ve sikintiya isarettir.Abdulgani Nablüsi ye göre: Rüyada dam görmek, iyi kalpli bir kadin ve bir rivayete göre böyle bir erkekle tabir olunur. Dam Üzerinde kostugunu gören, devlet baskani veya onun vekili ile ilis ki kurar ve onlardan fenalik görür. Yaz mevsiminde dam Üzerinde oturdugunu gören, rahat ve nimete ulasir. Bir inanisa göre mali ve sirlari halk arasinda meydana çikar. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dam, kadri ve sani yüce bir kadindir. Bazi tabirciler, rüyada görülen dam, kadri yüce bir erkege isaret eder, derler. Rüyada dam üzerinde sür atle kostugunu ve çabuk çabuk yürüdügünü gören kimseye devlet büyügü tarafindan bir bela isabet eder. Rüyada damlara çikmak eger yaz mevsiminde ise rahatliga, üzüntü, keder, sikinti ve hastaliklann gitmesine sirlarin meydana çikmasina isarettir.

Önceki İçerikİtalyan İsimleri ve Anlamları
Sonraki İçerikUyuz Hastalığı İçin Şifalı Bitkiler Nelerdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here