Almanca Bugün Akşam Saat 8 için 4 kişilik Rezervasyon Yapabilir misiniz Nasıl Okunur

Almanca, Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Ayrıca Avrupa birliği’nin resmi dillerinden biri ve en çok kullanılan kelime ve konuşulanıdır. Almcanca öğrenmenin zor olduğunu düşünmeyin. Başta zor gelsede gayretinizle üstesinden geleceksiniz. Bu nedenle Almanca, kelimeler, cümleler, ve en çok kullanılan cümleleri sizler için derledik.

Almanca Kelimeler okunuşu almanca öğrenmek isteyenlerin dikkatle takip ettiği ilgilendiği konuların başında gelmektedir. Almcanca öğrenmenin zor olduğunu düşünmeyin. Başta zor gelsede gayretinizle üstesinden geleceksiniz. Bu nedenle Almanca, kelimeler, cümleler, ve en çok kullanılan cümleleri sizler için derledik. Bunları titizlikle öğrenip tekrar yapmanızı ve bu kelimeleri bol bol kullanmanızı tavsiye ederiz.

ALMANCA YAZILIŞIKönnen Sie bitte für heute Abend 8 Uhr einen Tisch für vier Personen reservieren

ALMANCA OKUNUŞU : [könın-zi: bitı fü:r hoytı a:bınt aynın tiş fü:r fi:r perzo:nın rezervi:rın]

TÜRKÇE ANLAMI : Bugün akşam saat 8 için 4 kişilik rezervasyon yapabilir misiniz

Almanca alfabesinde bulunan harflerin yazılışını ve telaffuzunu aşağıda görebilirsiniz. Hem büyük harf hem de küçük harf olarak verilmiştir.

Alfabeyi öğrenirken harflerin yanlarına parantez içerisinde harflerin telaffuzunu ekleyeceğim. Bunlara dikkat ederek öğrenmeye çalışmanız Almancayı öğrenme ve konuşma sürecinde sizlere faydalı olacaktır.

Önceki İçerikÖzel Medline Adana Hastanesi Seyhan – Adana Randevu iletişim ve Adres Bilgileri
Sonraki İçerikKumaşlar Yıkandıktan Sonra Niçin Çeker

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here