Sylvester Stallone kimdir Nasıl Ünlü Olmuştur

Sylvester Benzinio Stallone kimdir nasıl başarılı olmuştur? Evet şimdi sizler için bir başarının öyküsünü kısaca anlatmaya çalışacağız. Bu Hikayemiz’de İtalyan asıllı Amerikalı sinema oyuncusu, senarist ve yönetmen Sylvester Stallone Tanıyalım. 

Sylvester Stallone, 6 Temmuz 1946 tarihinde New York- Amerika’da İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası İtalyan asıllı berber Frank Stallone ve annesi Rus Yahudisi ve Fransız asıllı dansçı Jacqueline “Jackie” Stallone’dur. Erkek kardeşi müzisyen Frank Stallone’dur.

Rambo ismini hiç duydunuz mu? Sylvester Stallone? Artistlik bürosuna başvurduğunda “Hey! Sen tam bizim aradığımız insansın. Hemen gel, sana bir filmde rol verelim!”mi dediler sanıyorsunuz? Hayır, Sylvester Stallone başarıya ulaşıncaya kadar red üstüne red cevaplarına dayanma gücü gösterdi.

İşe başladığında birden fazla red cevabıyla karşılaştı.

New York’ta bulabildiği tüm artistlik bürolarına başvurdu ve hepsinden hayır cevabı aldı. Fakat zorlamaya, denemeye devam etti ve sonunda “Rocky”filmini yapü. Stallone, bin kez hayır cevabı almasına rağmen, bin birinci kapıyı çalma cesaretini göstermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here