Okul Çizimleri ve Resimleri Nasıl Yapılır

Okul Resmi Nasıl Çizilir? diye düşünüyorsanız işte okul binası çizimleri ile ilgili resim yapma çalışmaları’na hazırlık veya fikir üretmek için bir kaç Kolay çizilebilecek görseller ile pastel boya çizimleri’ni derledik. Bazı okullar büyük, iyi temizlenmiş ve güzel malzemelerle inşa edilmiştir. Diğerleri yaşlı, biraz kirli ve 50’lili yıllarda inşa edilmiştir. bazen öğretmenlerimiz okullarda kolay okul resmi yapma yarışması düzenleniyorsa yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz okul ile ilgili çizimler bakarak yapabilirsiniz.

Fakat hepsinin ortak bir özelliği var: öğrencilerle dolu! Ve şanslı olanlar için tutkulu öğrenciler var! Büyük, kırmızı tuğlalarla yapılmış küçük bir okul çizmeye çalışalım! İşte kolay okul resmi çizimi..

Öncelikle büyük bir dikdörtgen çizin. Bu dikdörtgenin üstünde, daha ince ve daha büyük bir dikdörtgen çizin. Okulumuzun çatısını oluşturmak için kullanılacaktır!

Sonra, binanın ortasında bir adımla küçük bir kapı çizin.


Pencereler çizme zamanı! Bu durumda, okulum 38 farklı pencereyle inşa edildi.

Her pencerede dört küçük pencere bulunur.

Son olarak, tuğlaların rengini temsil etmek için kırmızı, tüm pencereleri göstermek için biraz mavi ekleyin. Basamak gri renkte olabilir. Tebrik ederiz! Bu çok kolay öğreticide basit şekiller kullanarak basit bir okul çizebilirsiniz! İsterseniz, okulunuzun adını önüne ekleyebilirsiniz.

Önceki İçerikMikail Aslan Dara Goze Sözleri
Sonraki İçerikİbrahim Tatlıses Ellere Var Bize Yok mu Sözleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here