Firmanın AdıÇANAKKALE TRUVA TURİZM
Telefon444 00 17
E-PostaBulunamadı
Otogar Tel:0252 214 17 65
İnternet sitesi :www.truvaturizm.com
Adres :Muğla Otogar

Truva Turizm Muğla Merkez Telefon Numaraları:
Truva Turizm Muğla Kampüs Tel: 0252 223 88 66

Çanakkale Truva Muğla Otogarı, Bodrum, Marmaris, Milas, Yatağan Otogarları telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Truva Turizm Muğla otobüs bileti.

Truva Turizm İletişim: 444 00 17

Çanakkale Truva Turizm Ticaret Limited Şirketi
İlk yıllarından bu yana Kale-Çan Seyahat ve Çan Birlik olarak faaliyet gösteren firmamız 1992 yılında yeniden yapılanarak yeni adıyla Çanakkale Truva Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.
Kurulduğu günden beri Çanakkale Truva Turizm olarak güvenli ve nitelikli hizmet veren, sürekli yenilenen ve müşteri memnuniyetine önem veren, çağdaş ve konforlu bir seyahatle birlikte güler yüzlü hizmeti öncelikli prensibi olarak hedefleyen bir seyahat firması olmayı ilke edinmiştir.

Çanakkale Truva Turizm’i sektörde lider konuma getirip Türkiye’nin en iyisi olması için oldukça tempolu bir çalışma içerisindeyiz. Şu an Türkiye’de büyük firmalardan biriyiz fakat hizmet sektöründe en iyisi olabilmek için sınır yok. Hedefimiz her zaman daha ilerisi ve daha iyisi olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here