Firmanın Adı ÇAMELİ KOOP
Telefon 0258 241 81 30 Çağrı Merkezi
E-Posta Bulunamadı
Otogar Tel: Bulunamadı
İnternet sitesi : www.camelikoop.com
Adres : Muğla Otogar

Çameli Koop Muğla Telefon Numaraları:
Çameli Koop Ortaca Yazıhane Tel: 0252 282 60 60
Çameli Koop Dalaman Yazıhane Tel: 0252 697 54 54

Çameli Koop Muğla Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Çameli Koop Fethiye > Denizli, Ortaca > Denizli otobüs bileti.

Çameli Koop İletişim: 0258 241 81 30 (Denizli)

S.S 18 No’lu Çameli Otobüsçü Ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 1990 Yılında Kurulmuştur.

Kurucularımız Bekir Tosun, Halim Çakar, Zeki Kaya, Sebahattin Turhan, Arif Gümüş İlk Yönetim Kurulu Olarak, İbrahim Öğüt ve Mehmet Sargın ilk denetim Kurulu Olarak seçilmişlerdir.

İlk Olağan Kurul Toplantısı Neticesinde Başkanlığa Bekir Tosun getirilmiştir. Daha sonraları başkanlığı Zeki Kaya, Arif Gümüş, Nuh Yılmaz, Halim Çakar, Durmuş Ali Turhan yapmışlardır. Şuanda yönetim kurulu Mehmet AKDAĞ, Mutlu DOĞAN ve Ramazan ONGUN’dan oluşmaktadır. İlk Kuruluşumuzda Minibüslerle seferler yapılıyordu. Şimdi İse 39 Adet En Son Model Isuzu, Prestij, Otokar Sultan Marka Otobüslerimiz Çameli-Acıpayam-Denizli, Fethiye-Ortaca seferleri yapmaktadır.

Haftada bir gün yapılmakta olan
Antalya Kumluca seferlerimiz yakın zamanda her gün gidiş-dönüş olarak bir sefer yapılacaktır.Kooperatifimizin bu hale gelmesinde katkıda bulunan yönetim ve çalışanlarına teşekkür eder onlara yaşamlarında sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.
Sabah 7’de başlayan seferlerimiz kış mevsimi 18’e kadar yaz mevsimi 20’ye kadar yarım ve bir saat aralıklarla devam etmektir. Mevzuatımızdaki değişikliklerle beraber kooperatifimizde hızlı bir değişim içine girerek kurumsallaşma yolunda ilerlemiştir. Amacımız Çameli Denizli seferleri yanında Fethiye Pamukkale seferlerinde de ilçemizin ilimizin ve ülkemizin ekonomisi ve turizmine büyük katkılar sağlamaktır.

Siz müşterilerimizin de destekleriyle Çameli’mizin gözbebeği kuruluşumuzu daha da büyütüp kurumlaştırıp ilçemize ve ülkemize sosyal ve ekonomik katkılar sağlamaktır. Kooperatifimiz Çameli mizin dış dünyaya açılan kapısı olup ilçemizi her alanda temsil etmektedir.

Kooperatifimiz Çameli yazıhanesinde yolcularımızın dinlenme yeri olup ikramlarımız mevcuttur. Sizlerinde desteğinizle kurumumuz daima ileri gidecek bu birlik ve beraberlik her daim sürecektir.
Değerli yolcularımıza hayırlı yolculuklar diler sağlıklı ve başarılı günler geçirmenizi dileriz.

Önceki İçerikBuzlu Turizm Muğla Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikTruva Turizm Muğla Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here