En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 2023

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Şubat’a yani “Sevgililer Günü” ne birkaç gün kaldı ama bunu zaten biliyorsunuzdur. Ülkemizde her yıl 14 şubat sevgililer günü için çok fazla önem taşıyan en özel anlardan birtanesidir. Bu hususta kimi romantik sevgililer şarkısı dinletir. Kimi en güzel sevgililer günü sözleri paylaşır. Unutmayın ki sevilmek kadar sevgiyi ifade edebilmek de en güzel hediyelerden bir tanesidir. Onun için aşkınızı güzel ve duygusal bir anda söyliyebileceğiniz uzun veya kısa mesajlarla kutlamanız için derledik. Sevgiyi anlayabilmek zor olsa gerek. Çoğu insan sevildiğini anlayamadığı gibi sevgisini de anlatmak da zorluk çekiyor. Bizde sevgililer için özel olarak ona sevginizin nedenlerini sayabileceğiniz özel mesajlar hazırladık.

Sevdiğin bir kimseye güzellikler yapmak ona sevildiğini hissettirmek ve bunu dile getirmek bunlar aslında çok hoş davranışlar. Nitekim Peygamber Efendimiz (s.a.v.) bir hadis-i şeriflerinde “Sevdiğiniz insana sevdiğinizi söyleyiniz” (Ebu Davud, Vitir 26. Ayrıca bk. Nesaî, Sehv 60) buyurmuştur.

14 Şubat geldi mi birçok kimsede telaş başlar; sevgilime, hanımıma, kız arkadaşıma, nişanlıma (nadiren de olsa beyime, erkek arkadaşıma) “Ne alsam?”, “Acaba bunu beğenir mi?”, “Bu çiçeği beğenir mi?”, “Nerede romantik bir yemek yesek?” ve benzeri sorular dolaşır kafalarda.

Bu makaleyi hazırlarken lütfen şunuda unutmayalım ; Peygamberimiz (s.a.v.) bu hususla ilgili şu cümleyi sarf etmiştir: “Kim bir millete (kavme) benzemeye çalışırsa, o da onlardandır” (Ebu Davut. Libas.5).

Bir Müslüman olarak bundan sonra 14 Şubat günlerini kutlayıp kutlamamamız gerektiğine siz karar verin şimdi. Benim tavsiyem illa sevdiğinize bir güzellik yapmak istiyorsanız bunu belli günlerde değil bir ömür boyu yapın, yine de karar sizin.

Her yıl tüm dünyada 14 Şubat’ta kutlanan bu özel günü anlamlı kılan detay ise Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır.


Allahım bana öyle bir kabiliyet ver ki eşimi evlatlarımın annesini dünyanın en mutlu hanımı yapabileyim. Günün kutlu olsun.

Eğer benim içimdeki seni görebilseydin kendini sevdiğinden daha fazla severdin beni. onun için 14 şubat bana az gelir. ömür boyu sevgililer günün kutlu olsun.

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.. al işte 14 şubatta bile sen varsın iyiki varsın günün kutlu olsun. 

Seni sevmek, dünyanın en güzelini sevmektir. Kendi sevgine bile aşık olmaktır seni sevmek. Hiç kimsenin başaramayacağını, başarmaktır seni sevmek. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun.

Seni sevmek, hiçbir şeye sahip değilken, dünyalar sana aitmiş gibi mutlu olmaktır. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni seviyorum, çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım… İyi sevgilimsin sevgililer günün kutlu olsun canım..

Seni Seviyorum Çünkü, her günü seninle geçirebileceğimi gördüm. Bıkmadan usanmadan, mutlu olabileceğimi. Canım eşim sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum! Nice güzel sevgililer gününe.

Seni sevmek, bir hikayede hayat bulmaktır. yeni bir 14 şubat sevgililer günün hikayesidir sevgimiz.

Seni seviyorum, çünkü sorgulamıyorsun yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla zaaflarımla. Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun beni… sevgililer günün kutlu olsun. 

Seni Seviyorum Çünkü, Bana kurduğun cümlenin içinde özenle seçtiğin kelimelerin benim hayatımı seninle değiştirebileceğini keşfettim, sevgililer günün kutlu olsun bebeğim..

Aşkımın büyüklüğünü, sevdamın yüceliğini anlatmaya çalıştım sana. Bunca nedenden ve bunca sözden sonra seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmayı başarabildim mi, bilmiyorum. Sözcüklerle tarif edilemeyecek kadar derin sana hissettiklerim. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun. 

Seni seviyorum, çünkü olur da bir gün, yaşadığımız bu kenti terk etmek zorunda kalırsak, gittiğimiz yerde de kendimize ait mutlu bir hayatımız olacağını biliyorum. Biz birlikte olduktan sonra dünyanın her yeri cennet…  sevgililer günün kutlu olsun.

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel.. Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK… sevgilim günün kutlu olsun.

Sevgilim yarınlarımın sıcak sabahı, sıcak sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Eş candır, canandır. Hayat arkadaşım, sevgili eşim sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu; ama beni seviyordu diyeceksin! Sevgililer günün kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın! Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Yüreğimdeki tek ɑrzu, hɑyɑlimdeki tek tutku, beni yɑşɑtɑn tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. 

Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin… 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile… Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. 

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günün kutlu olsun.

Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

En güzel yɑrınlɑr senin olsun, sen bunɑ lɑyıksın ömrün mutluluklɑrlɑ dolsun. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

”Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.”  Sevgililer günün kutlu olsun.

Biz ikimiz bir gül gibiyiz…gül dikensiz yapamazsa…dikende gülden vazgeçemez… Nice sevgililer gününe..

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.. Sevgililer günün kutlu olsun.

Mutluluk yağmuru altında şemsiyesiz yürü ki yağan mutlulukların hepsi üstüne yağsın ve ömrünce hep mutlu olasın gülüm. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum. Nice sevgililer gününe..

Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle günün kutlu olsun.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın. Tekrar beraberiz sevgililer gününde, aşkım birlikte kutlayalım.

Dünyɑdɑ ki bütün çöller bir ɑvuç kɑlırcɑsınɑ birer tɑnecik insɑn olsɑlɑr ve bütün denizlerde ki sulɑr bir yudum kɑlırcɑsınɑ birer dɑmlɑ insɑn olsɑlɑr unutmɑ ki tek seveceğim kişi sensin.. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek .. Nice sevgililer gününe..

Bir romansın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin uzanıp da erişemediğim bir sensin merhaba deyip de evlada diyemediğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Hayat seninle güzel. Seni seviyorum! Nice sevgililer gününe..

Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum  Sevgililer günün kutlu olsun!

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir melek var içinde dünyanın en güzel insanısın. Sevgilim benim için hayatın anlamısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Bir Hikaye’yi Değil Bir Hayatı Yaşıyorum Seninle, Ben Hayalleri Değil gerçekleri Buldum Seninle Sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Çiçek dalda sen yɑnımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Aşkın tarifi yok bende, hoş geldin sevgilim kalbime. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensizmi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecekmiyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacakmışın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun… günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin. sevgililer günün kutlu olsun bebeğim.

Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun aşkım..

Sen güllere özenme güller sɑnɑ özensin, üzme tɑtlı cɑnını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kɑdɑr özgür özgürlük kɑdɑr vɑzgeçilmezsin gülüm sen her şeye değersin. Sevgililer günün kutlu olsun. 

Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ölümsüz bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzelliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Kalbimde güzel bir hatıra, temiz bir anı gibisin. Çünkü sen benim ilk aşkımsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazen aşk iki lafı bir araya getirememektir. Seni dersin… Tükenir nefesin. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun aşkım..

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vɑzgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hɑkikɑtlimsin. En derin, en içimdesin, sen benim en güzel derdimsin… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

İlk defa böylesine bir mutluluk yaşıyorum. İlk defa yeşerdi umutlarım böylesine. Ben gözlerine esir olmuş bir aşk savaşçısıyım. Ben aşkı anlatan, tozlu raflarda kalmış bir kitabım. Sen ise yaşanmamış, gizemli bir aşk hikayesi bende. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun aşkım..

Şimdi sen bir anısın. Tenin herhangi bir yerde sürdürecek yaşamını. Hiçbir sevginin ardından gidemem. Sevgi inandırıcı değildir. Düşüncelerin bulduğu, düşüncelerin biçimlendirdiği bir durumdur. Düşünüldüğü oranda büyür, derinleşir, büyütülür, derinleştirilir. Ne denli düşünülürse, o denli büyür. O denli dayanılmaz boyutlara ulaşır, ulaştırılır. Gerçekleştirilemez. Soyutlaşır. Ve hiçbir zaman bitmez. Yaşam gibi. Ölüm gibi. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni ɑh seni! Çıkmɑz sokɑklɑrɑ hɑpsettiğim gülüşünü, dɑğlɑrɑ sɑvurduğum gülüşünü, duvɑrlɑrı boyɑdığım gülüşünü, derbeder ruhlɑrɑ nɑkşettiğim gülüşünü, bileğime morfinlerle dɑmıttığım gülüşünü, çiçeklerle yɑrıştırdığım gülüşünü, ɑmber kokulu gülüşünü. Ve seni. Beni kör kuyulɑrdɑn sonsuz dehlizlerden çıkɑrɑn seni seviyorum! Günümüz kutlu olsun aşkım..

Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık. Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın. Bütün vücudum sen artık.  14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun aşkım..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort -
deneme bonusu
- mobil ödeme bozdurma - deneme bonusu veren siteler - Goley90 Giriş - youtube beğeni satın al - buy youtube likes - Vozol - istanbul escorts - beşiktaş escort - beylikdüzü escort - postegro - Kiralık Bahis Sitesi