19.7 C
İstanbul
16.9 C
Ankara
19 C
Konya
4 Haziran Perşembe 2020

En Güzel Aşk Sözleri Sms Mesajları

- Advertisement -
- Advertisement -

Aşık olmak bir insanın hayatında yaşayabileceği en heyecan verici tecrübelerden biridir… Kimler aşık olmadı ki değil mi? Kimileri bu yolda yorulup kaderine razı gelirken kimileri de arayışını sürdürür. Aşk, bir başka varlığa karşı en yüce duyulan derin sevginin asıl adıdır. İnsanlar aşık olduklarında tanımlaması mümkün değildir ancak yaşarsın. Her insanın farklı bir aşk tanımı vardır. Hatta Araştırmalar gösteriyor ki, birisi aşık olunca beyinde 12 bölgede aşırı mutluluk salgılayan kimyasallar harekete geçiyor. Bu sebeple eğer sizde sevgiliye aşk sözleri‘ni arıyorsanız doğru yerdesiniz demek. Birbirinden değişik ve en etkiliyici aşkı anlatan mesajları sevdiğinize göndererek duygularına hitap edebilirsiniz.

Aşk ve tutku beyindeki aktiviteler olarak bakıldığında tamamen farklıdırlar. İnsanlar hayatları boyunca aşkı aramaya devam ederler. Sosyal bir varlık olan insan aşk ile hayatın anlamını bulur. Yaşama dair bu kadar özel bir duygu her kula nasip olmasa da, bu şansı yakalayanlar kimi zaman farkına varmayabilir.

Eğer siz aşkı bulduğunuza inanıyorsanız bunu dile getirmekten sakınmamanız gerekiyor. Zira, aşk yabana atılamayacak kadar kıymetlidir. Bizimkisi bir aşk hikayesi diyenler için hazırladığımız birbirinden güzel aşk sözleri cep telefonunuzdan sms olarak yada sosyal medya (Facebook, twitter, tumblr, google plus) aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.

İŞTE EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ

Hayatım da Bana kimse sen gibi baktı mı bilmiyorum, ama ben hayatım da kimseye sana baktığım gibi bakmadım…! Seni seviyorum nazlı çiçeğim.

Biliyormusun ne zaman seni düşünmeye veya anlatmaya çalışsam, tekrar sana aşık oluyorum.. Benimle bir ömür boyu aşkı yaşamanı istiyorum. Seni seviyorum

Bir aşk şiiri yaz bana içinde alabildiğince aşk olsun seni seviyorum.

Herkese yetecek kadar merhametim var Ama sadece seni kalbimde taşıyacak kadar bir sevgim var. seni çok seviyorum nazlı yarim.

Seni ilk gördüğümde ateşte kızarmış bir demiri ellerinde tutmak gibi aşık oldum sana.

Biliyormusun güzel yarin seninle geçtiğimiz sokaklarda hala senin kokun var. Seni seviyorum

Benim mutluluğum senin Gözlerinde aşkı ve sevgiyi görmektir. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim.

Sevmek bi ayrıcalıktır, seven seveni seviyorsa eğer. Karşılıksız aşksa eğer, mecnun bile yetişemez berduşa..

Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış mevsimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim?

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, oysa sen olmuşum.

Çok güneşler gördüm ; gözlerin hariç, Çok rüzgarlar gördüm ; saçların hariç, Çok ateşler tuttum ; ellerin hariç , Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnızca sen hariç…..

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Bir başka yüze gülersem sanma bu bir muhabbettir severim bütün güzelleri çünkü onlar senden eserdir..

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

 “Aşk’ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur. Başlı başına bir dünyadır Aşk! Ya tam ortasındadır, merkezinde… Ya da dışındasındır, hasretinde!…”

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş.

Bazen Beklemektir Sevmek Ne Kadar Bekleyeceğini Bilemeden…

Ben seni bu kadar sevmişken sen beni bir hiç uğruna sattın. Ama ben seni hala bekliyorum.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım…

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalımm.

Öyle bir sarıl ki bana, Ayrılığa bile yer kalmasın.

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

Her yüreğin harcı değiIdir dokunmadan sevmek.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın. (Bob Marley)

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

Seni her gördüğümde için ateşlerde yaniyor. O an gözlerimi, gözlerinden ayiramiyorum. Ayaklarim titremeye basliyor ama ben kendim sakin durmaya çalisiyorum. Senden bir merhaba bekliyorum, bekliyorum ama senden ne söz ne kelime duy. Bi yabanci gibi önümden geciyorsun. …. İşte o an varya, o an kendimi ölümden geçiyormuş gibi hissediyorum.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; Yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden.. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.. (Özdemir Asaf)

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

Gözlerimden akan her yaş sensin o yüzden gözyaşlarım hiç dinmesin.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan yağmurlu bir günde ellerini gökyüzü ne aç tutabildigin değil tutamadigin yağmur damlası kadar çok seviyorum.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Benim Sana Aşık OIduğumu AnIatmak İçin Bir Şiirmi Yoksa Bir MasaImı Yazsam. ama Ben Sana İki KeIime Yazıyorum. seni Seviyorum.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…!

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Aşkı seven değil sevipte ayrılan bilir…

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

“Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…” (Cemal Süreya)

kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım!…

“Eğer birgün bir fidan görürsen sakın koparma! çünkü bende bir zamanlar tıpkı onun gibi yaşamayı öğrenirken ellerinde can verdim…”

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Seni Benden Ayıran Yollara Sitem Etme, Seni Bana Kavuşturacak Yine O Zalim Yollar!…

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı…

Annen seni merak ettiğinde beni arasın istiyorum.

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

“Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” (Ümit Yaşar Oğuzcan)

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun… (Elif Şafak)

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

Sanatın içindeyim denizin dibindeyim beni soran olursa aşkımın kalbindeyim.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

Mehmet Tevfik Temiztürk Hayvanları Besle ve Sev 8 Şiiri

Cennet îsteyemezsîn, yalnız kuru ekmekle, Yaptığın belkî günah, bîr düşüncesîzlîkle…Besledîğîn bîr köpek, dar alana bağlanmış, Besbellî vîtamînsîz, merhametîn kalmamış…Sevap zannedîyorsun, aksîne günahın çok, Hayvanları besle ve sev,...

Ahir Zuhur Anlamı Nedir

Dini terimlerde bilmediğiniz sözlerin ve kelimelerin anlamını her geçen gün yeni bilmediğimiz kelimler öğreniyoruz. Özelikle dini bilgiler içerisinde çok yabancı olduğumuz ve manasını bilmediğimiz...
- Advertisement -

Golden Turizm Afyon Firması İletişim Telefon Numarası

Otobüs firmaların dan online otobüs bileti almak içim otogara (aştiye) gitmeye gerek yok. Ülkemizdeki Otobüs ile bir yerden başka şehre yapacağınız seyahatlerin bilgilerine, firmalarının...

C ile İlgili Eş Sesli Kelimeler

Eş sesli sesteş kelimeler sözlüğü yazılışı ve okunuşu aynı olduğu hâlde anlamları farklı olan kelimelerdir. Bunlar yalın hâlde olabildikleri gibi ek almış hâlde de...

Ne Olur Bir Damla Su

NE OLUR BÎR DAMLA SU Mü"minler kabirlerinde cennet hayatı sürerken, ki. firler de ebedi azabın pençesinde inlemektedirler... Kuduz Kâfir Ebû Cehil, Bedir Çenginde îslâm kılıcı...

Refik i A’la Ne Demek

Refîk-i A'lâ: 1. Allahü teâlâ.Ölüm hastalığında Resûl-i ekrem, dünyâda kalmakla, âhirete kavuşmak husûslarında serbest bırakıldığı vakit; "Allah'ım, senden Refîk-i a'lâ'yı isterim" buyurmuştur. (Sahîh-i Buhârî,...

Benzer Yazılar

M Harfiyle Başlayan Hadisi Şerifler

M harfi ile başlayan hadisler nelerdir. Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Allah’a hamd resulüne selam olsun. Eğer sizde şimdi bu makalemize bakıyorsunuz. Hz...

Kur’anı Kerim’de Savaştan Kaçanlar ve Bozguncular ile ilgili Ayetler

Konularına göre alfabetik Kur'an sistematik fihristi kelime sözleri. Kurani Kerimde Savaştan kaçanlar ve bozguncular hakkında neler söylüyor? Savaştan Kaçanlar ve Bozguncular kuranda nasıl geçiyor?...

Adıyaman’a Giderken Okunacak Dua ve Anlamı

Hepimiz bazen bir yerden bir yere gideriz. Bu nedenle herhangi bir şehre gidildiğinde tavsiye edilen bir duayı sizler için derledik. Bir şehire girildiğinde o...

Cuma Hutbesi 5 Haziran 2020

Din hizmetleri genel müdürlüğü diyanet işleri tarafından her hafta cuma hutbesi yenilenir. Türkiye"deki camilerde her cuma olduğu gibi bu cumada müslümanlar hep bir arada...

Hangi Semtte Yaşıyorsun Arapça Yazılışı ve Okunuşu

Arapça kelimeleri ve cümleleri birçoğumuzun ilgi ve alakasını çeken geniş bir dildir. Geçen yazımızda sizler için "Hangi şirketle çalışırsın!" sözü arapça yazılışı ve Türkçe...

504 Dakika Kaç Saat Kaç Saniyedir

504 dakka kaç saniyedir? Veya 504 dakika kaç saattir? Şimdi beşyüz dört sayısının kaç saat veya saniye olduğunu bir kaç işlem yaparak kısa bir...

Erkeğin Erkekle Cinsi İlişki Kurması Zina Sayılır mı

Erkeğin erkekle cinsi ilişki kurması büyük günahlardan biridir. Ahlak ve fıtrata ters düşen bir davranıştır. Bu 'feci cinayeti ilk işleyen Lût (s)'un kavmidir. Bir ülkede...

Abdullah bin Revaha Sahabe Kimdir

Peygamber efendimizin, Eshâbı içinde en çok sevdiği şâirlerden. İsmi Abdullah, künyesi Ebû Muhammed, ünvanı Şâir-i Resûlullah’tır. Nesebi, Abdullah bin Revâha bin Sa’lebe bin İmri-ül-Kays...
- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here