Firmanın Adı ANADOLU ULAŞIM
Telefon 0850 333 35 64
E-Posta anadolu@anadolu.com.tr
Otogar Tel: Bulunamadı
İnternet sitesi : www.anadolu.com.tr
Adres : Bulunamadı

Anadolu Ulaşım Isparta Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Anadolu Ulaşım Isparta > Uşak otobüs bileti.

Anadolu Ulaşım İletişim: 0850 333 35 64

Kurum kültürümüz
Sektörünün öncüsü olan Anadolu Ulaşım, insana ve topluma karşı sorumluluğunun bilincinde inovatif hizmet anlayışına sahip karlılık ve verimlilik hedefleri ile kurumsal sosyal sorumluluk dengesini kurmuş başarı zincirine her geçen gün birer halka daha ekleyerek yol almayı kurum kültürü olarak benimsemiştir.

Misyonumuz
Konuklarımızın verdiği ‘İlklerin Öncüsü’ unvanını inovatif yaklaşımlarla daha da geliştirmek kurumsal hizmette tecrübe edinirken, ruhumuzdaki dinamizmi ve heyecanı daima genç tutmak Anadolu Ulaşım ailesinin birer ferdi olan takım arkadaşlarımızın memnuniyeti ve motivasyonunu en üst seviyede tutmak ‘Koşulsuz Konuk Memnuniyeti’ yaklaşımımız ile hizmette sınır tanımamak markamız ile birlikte hizmet verdiğimiz şehirlerin ismini de ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz
Gerçek patronlarımız olan konuklarımız ve Anadolu Ulaşım ailesinin birer ferdi olan takım arkadaşlarımızla, sektöre liderlik vizyonunu elden bırakmadan, ‘Anadolu Ulaşım ile Keyifli Yolculuk’ ağını genişleterek yolculuk keyfini tüm Türkiye’ye yaşatmaktır.

Kalite Politikamız
Hizmet sunumunda ‘Koşulsuz Konuk Memnuniyeti’ ilkesini çıkış noktası kabul eden Anadolu Ulaşım, yolculuğun keyfini yaşatarak yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı temel görev saymaktadır.

Önceki İçerikAli Osman Ulusoy Isparta Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikAntalya Toros Seyahat Isparta Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here