Firmanın Adı BEN TURİZM
Telefon 444 11 27
E-Posta info@benturizm.com.t
Otogar Tel: 0252 214 14 27
İnternet sitesi : www.benturizm.com.tr
Adres : Muğla Otogar

Ben Turizm Muğla Telefon Numaraları:
Ben Turizm Milas Tel: 0252 513 58 27

Ben Turizm Muğla Bodrum, Marmaris ve Milas Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Ben Turizm Muğla > Gaziantep otobüs bileti.

Ben Turizm İletişim: 444 11 27

Hakkımızda
Özkeleş Ailesi (Uzun Arap) 1940 yılından beri otobüscülük ile uğraşan Gaziantep’in köklü ailesidir.

Halil Özkeleş’in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından 2000 yılında açılıp işletilmektedir.Ben Turizm alt yapısı kuvvetli şirket olup turizm seyahat acentası akaryakıt servis, yedek parça ve ikinci el otobüs alım satımı ile iştigal etmektedir.

Ben turizm 40 adet özmal mercedes travego uydu sistemli hostesli otobüs filosuyla günlük 23 sefer düzenlemektedir. Şehir içinde bulunan Binevler, Başkarakol, Buhara, Değirmiçem, Suburcu, Keyvanbey, Eski Garajlar, Şehreküstü online çalışan şubelerimizle otogara gelmeden gidiş dönüş bilet hizmeti vermektedir. Ayrıca www.benturizm.com.tr internet şubemizden bilet rezerve ve satışı yapılmaktadır. D1, D2 ve Türsab belgelerimiz bulunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası gezi ve transferler yapılmaktadır.

Şirketimiz hızla kurumsallaşmakta olup bu adımla TSE hizmet yeterlilik belgesi almıştır.

Önceki İçerikPerşembe Günü Okunacak Dua
Sonraki İçerikBest Van Turizm Muğla Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here