Firmanın Adı KAMİL KOÇ
Telefon 444 0 562
E-Posta Bulunamadı
Otogar Tel: 0532 433 92 03
İnternet sitesi : www.kamilkoc.com.tr
Adres : Bulunamadı

Kamil Koç Gaziantep Şubeleri Telefon Numaraları:
Kamil Koç Gaziantep Otogar Tel: 0342 328 98 92 – 0342 328 98 91
Kamil Koç Gaziantep Üniversite Tel: 0342 339 91 00

Kamil Koç Gaziantep Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Kamil Koç Gaziantep > Bursa otobüs bileti.

Kamil Koç İletişim: 444 05 62

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 91 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.

Kâmil Koç bugün iş ortakları ile birlikte yaklaşık 8.000 kişilik büyük bir ailedir. Toplam 67 il, 271 ilçe ve 861 bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundadır. Ortalama 1.100 araçlık genç filosu sayesinde yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Son 8 yılda yolcu sayısını %134 oranında artırarak 2015 yılında 17 milyon yolcuya hizmet sağlamıştır. Kâmil Koç 2020 büyüme vizyonu olarak ortalama 1800 araçlık filoyla 30 milyon yolcuya hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. 93 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

Önceki İçerikIsparta Petrol Turizm Gaziantep Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikKaplumbağalar Ne Kadar Yaşar

3 YORUMLAR

  1. Merhabalar kamil koç turizmin gaziantep otogar acentasının sahibiyim aşagı yukarı 8 aydır bi kac defa mail attım bi kac defa müsteri temsilcilerinizle görüstüm sayfanızda yayınlamış olduğunuz telefon numaraları yanlıs ve yolcularımız sizin sayfanızdan dolayı yanlıs yeri arayıp küfür ve hakarete maruz kalıyorlar bize bundan dolayı gelen sikayet sayısı bilmiyorum kaç oldu sizden tekrar rica ediyorum burdaki numaraları silip firmamızın resmi sitesinde ve google my business te dogrulanmıs olan çağrı merkezimize ait 444 0 562 numarasıyla güncellemenizi talep ediyorum.
    Düzeltilmedigi takdirde adli mercilere basvuracagımızı bilmenizi isterim.
    0532 433 92 03 numaralı telefondan benimlede direk irtibat kurabilirsiniz ismim Akif Akkurt.

  2. daha önceki numara düzeltme icin yapmış olduğum yorumda size şahsi numaramı yazdım irtibata gecmeniz gerekebilir diye ama şahsi numaramı sitenizde yayınlamışsınız sizinle irtibata gecebilmek icin ne bir mail adresiniz nede telefon numaranıza ulaşamadım rica etsem yapmış olduğum yorumları silip ve sitenizdeki cep telefonu numaramı kaldırıp sadece 444 0 562 numaramızı yayınlayabilirmisiniz

  3. bu sitenin sahibibinde bu siteyi yöneteninde Allah yüz bin sefer belasını versin böyle dandik böyle boktan bi site olurmu yaa site sahiplerine ulaşabilmek icin ne bi telefon numaranız var nede mail adresiniz yanlış telefon numarasını düzeltmeniz için size ulaşamıyorum mecburen yorum yapıyorum yayınlamazda numarayı düzeltirsiniz diye siz hem yorumu yayınlayıp hemde kendi şahsi telefonumu yayınlıyorsunuz Allah sizin yüz bin sefer belanızı versin gece yarısı telefonum susmuyor sizin yüzünüzden yarın ilk işim gidip hakkınızda savcılıga suc duyurusunda bulunmak olacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here