Firmanın AdıLÜKS AKSEL SEYAHAT
Telefon0332 813 38 02 Müşteri Hizmetleri
E-Postabilgi@luksakselseyahat.com
Otogar Tel:0212 658 26 80 – (0212) 658 07 42
İnternet sitesi :luksakselseyahat.com
Adres :12 Büyük İstanbul Otogarı Altıntepsi Mahallesi, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Lüks Aksel Seyahat İstanbul Esenler Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Lüks Aksel Seyahat İstanbul > Konya otobüs bileti.

Lüks Aksel Seyahat İletişim: 0332 813 38 02 (Konya)

HAKKIMIZDA
Firmamız 26.11 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından kurulmuştur. Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firmasıdır. Akşehir’de şehirlerarası otobüsçülük çok eski bir gelenektir. Lüks Aksel Seyahat firması da bu geleneğin bir devamıdır. Firmamız halen Çiçek Bakırcı ve kızı Nazlı Kılınç yönetiminde devam etmektedir. Lüks Aksel firması müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ve kurulduğu günden beri bunu titizlikle uygulamıştır.

Akşehir tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber konumu bakımından da doğuyu batıya bağlayan bir yol güzergâhındadır. Bu sebepten dolayı Lüks Aksel Seyahat olarak üzerimize düşen bu önemli görevi elinden gelen en iyi şekilde yapmaktadır. Firmamız halen 30 araçlık filosuyla bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Filomuzda halen 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner, 5 adet mercedes tourisma otobüs bulunmaktadır.

2015 yılında araç filomuzun tümünü Neoplan Tourliner ve Mercedes Travego olarak yenilemek amacındayız.Halen diğer sayfamızda göreceğiniz gibi Akşehir ve Konya Merkez kalkışlı Bursa,yalova Ankara, Antalya, İzmir – Manisa, İstanbul – Edirne, Denizli – Aydın – Söke – Bodrum, Muğla – Marmaris seferlerimiz devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here