Otobüs firmaların dan online otobüs bileti almak içim otogara (aştiye) gitmeye gerek yok. Ülkemizdeki Otobüs ile bir yerden başka şehre yapacağınız seyahatlerin bilgilerine, firmalarının il ve ilçelerindeki otogarlarda bulunan otobüs bileti satış yazıhanelerinin (şubelerine) ve tüm turizm şirkerlerinin telefon numalarına ve adreslerini kolaylıkla buradan bulabilirsiniz. Otobüs ile yapacağınız seyahatlerin bilgilerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firmanın Adı LÜKS AMASYA İTİMAT
Telefon 0358 312 12 21 Çağrı Merkezi
E-Posta luks@amasyaitimat.com
Ağrı Otogar Tel: 0533 504 37 46
İnternet sitesi : www.luksamasyaitimat.com
Adres : İzmir Otogar

Lüks Amasya İtimat İzmir Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Lüks Amasya İtimat İzmir > Amasya otobüs bileti.

Lüks Amasya İtimat İletişim: 0358 312 12 21

Hakkımızda
20.06.1986 yılında 9 adet o 302 MERCEDES ve 2 adet Süper MAN Otobüslerle kuruluşu gerçekleşen Luks AMASYA İTİMAT Firması 20 ‘nci yılında Yine sizler için kendini yenilemeye devam ediyor.
Her geçen gün Dünya kendini yenilemeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde verdiğiniz desteklerle sürekli kendimizi yenileyerek sizlere çağın gerektirdiği Modern araçlarla hizmet verme hızını sürekli olarak uç noktalara çıkarmak için elimizden gelen bütün gücümüzü kullanıyoruz

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günümüz modern kalite anlayışına sahip genç, dinamik, güler yüzlü çalışanlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcularımıza kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek. Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize, yol boyunca kurdukları hayallerinin gerçekleşebileceği hissini uyandıracak, hayalleri gibi güzel olan gerçek yolculuklar yaşatmak. İnsana, doğaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı taşıdığımız sorumluluk; sahip olduğumuz değerler ve belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda, gelişimde sürekliliği esas alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti kazanmak.

MİSYONUMUZ

Ulusal ve uluslar arası hizmet standartları çerçevesinde kaliteli ve zamanında hizmet sunmak gayesiyle, alanında yenilikçi ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almak. Kaliteli hizmet anlayışı, çalışanları ve kazandığı müşteri memnuniyetiyle sektöründe önemli bir değer olarak var olmak.

Önceki İçerikLüks Aksel Seyahat İzmir Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikLüks Batman Seyahat İzmir Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here