Firmanın Adı KONYA LÜKS EREĞLİ TURİZM
Telefon 444 42 42
E-Posta bilgi@lukseregli.com.tr
Otogar Tel: 0258 265 17 53
İnternet sitesi : www.lukseregli.com.tr
Adres : Bulunamadı

Lüks Ereğli Denizli Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Lüks Ereğli Denizli > Konya otobüs bileti.

Lüks Ereğli İletişim: 444 42 42

Lüks Ereğli Turizm’in temeli, 1973 yılında kurulan Meram Turizm firmasında çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşerek, yeni bir şirket kurmak istemeleriyle 1993 yılında atılmıştır. Konya ili Ereğli ilçesinde ilçemizin adını taşıyan Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş olarak kurulmuştur.

1996 yılının Nisan ayında Konya, Ereğli, Ankara, Karaman, Ayrancı yazıhaneleri kurulmuştur ve 23 adet Mercedes-Benz O403 otobüsler ile ilk seferleri başlamıştır.

Yapılanmasını hızlı bir şekilde tam amlayarak Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum olmak üzere karşılıklı seferleri başlamıştır.

Kısa zamanda Türkiye’de Konya’nın Ereğli ilçesinin de bulunduğu vurgulanarak Ereğli’mizin tanıtımı da yapılmıştır. Sefer sayılarının hızla artması ile birlikte Lüks Ereğli Turizm, yurt genelinde tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Şirketimiz; Mehmet Kaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda 3 kişilik yönetim kurulundan oluşmaktadır. Ayrıca Genel Müdür, Personel Müdürü, Bilgi İşlem Müdürü, Ön Muhasebe ve Halkla İlişkiler Müdürü yolcularımıza daha iyi seyahat olanağı sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedirler. Tüm amacımız firmamızın taşımacılık sektöründe, teknolojinin gerisinde kalmadan, huzur, konfor ve emniyetten ödün vermeden, yolcularımızı gideceği yerlere ulaştırmaktır.

Bu amaçla 2004 yılında Mercedes-Benz O403 araçlarıyla yenilenen araç filomuz, sizlere daha iyi hizmeti amaç edinen firmamız tarafından, 2007 yılında tekrar yenilenme sürecine girmiştir. Tüm otobüslerimiz 2007 model Mercedes-Benz Travego araçlar ile değiştirilmiştir.

Deneyimli, profesyonel, hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrosu, kaptan şoförleri, hizmet görevlileri, yazıhane ve gişe sorumluları, konaklama noktalarındaki hizmet ortakları, sizin rahatınız ve güvenli yolculuklarınız için çalışmaktadırlar.

Rekabetin fiyatla yapılamayacağı, hizmet, güven, konfor ve teknolojiyle olacağı bilincini, rakiplerine kazandırmıştır. Firmamız sizlerden kazandıklarını, sizlere daha iyi seyahat olanağı sağlayabilmek amacıyla yeni yatırımlara dönüştürmekten asla kaçınmamıştır. Lüks Ereğli Turizm; ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı oldu ve olmaya devam edecektir’ anlayışıyla hizmetlerine devam edecektir.

Önceki İçerikLüks Aksel Seyahat Denizli Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikBeydağı Turizm Denizli Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here