Firmanın Adı SİİRT PETROL TURİZM
Telefon 444 00 56
E-Posta Bulunamadı
Otogar Tel: 0342 328 91 68 – 0342 328 91 72
İnternet sitesi : www.siirtpetroltur.com
Adres : İncili Pınar, Prof. Muammer Aksoy Blv. No:4, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Siirt Petrol Gaziantep Otogarı telefon numaraları, şehir içi servis güzergahları, şehirler arası otobüs seferleri güzergahları, otobüs bileti fiyatları, otobüs sefer saatleri. Siirt Petrol Turizm Gaziantep > Siirt otobüs bileti.

Siirt Petrol Turizm İletişim: 444 00 56

Hakkımızda
1972 yılında OTOŞARK ismiyle kurulmuş olan firmamız daha sonra SİİRT PETROL TURİZM adıyla yolcu taşımaya başlamıştır. Yatırımlarının tamamını özsermayesiyle gerçekleştirerek SİİRT olmak üzere diğer tüm il ve ilçelerde son model araçlarla hizmet vermeye devam eden firmamız 150 e yakın bilet satış noktasıyla ile temel hizmet ilkemiz olan“Sevdiklerinize Ulaştırır” sloganında olduğu gibi Türkiye genelinde İstanbul Ankara Mersin İzmir Adana Hatay olmak üzere 50 e yakın ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenli olarak ulaşımda hizmet vermektedir.

Siirt Petrol Turizm kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu politika doğrultusunda güvenli, ekonomik, konforlu, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir amaç olarak benimsemştir.”Sevdiklerinize Ulaştırır” temel prensibini kendine ilke edinmiştir.

Gelecek sene 43 yaşını kutlayacak olan firmamız geçmişin özveri ve alın teri ile günümüzün modern teknolojik gelişmelerini halkımıza sunmanın kıvanç ve mutluluğunu duyuyoruz. Uzakları yakın eden, sevenleri birbirine kavuşturan şirketimizin kurucularına minnet ve saygılarımızı sunuyoruz.

Hizmette öncü hedefimiz ile size en iyisini sunmak için daha fazla çalışmaktayız.

SİİRT PETROL TURİZM

Önceki İçerikSiirt Has Turizm Gaziantep Firması İletişim Telefon Numarası
Sonraki İçerikStar Batman Gaziantep Firması İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here