Rüyada Abajur Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Abajur görmek ne anlama gelir. (Rüyada Abajur görmek) İşte Rüyada Abajur  görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada abajur almak Faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işlere yorumlanır.


Farklı Bir Rüya Tabirleri :Rüyada abajur görmek veya rüyanızda kırık abajur görmek ve abajurun ışığını yakmak rüyada abajur aldığını görmek manası nedir? ve ne anlama gelir? Düşünüzde abajur görmek genel olarak Önünüze hayırlı ve kazançlı bir iş çıkacağına delalet eder. Abajur lambanın üstünden kaldırmak; Bir ahbabınız dan iyilik göreceğinize, abajur satın almak; Neticelenmeyen bir işinizin istediğiniz gibi neticeleneceğine delalet eder. Rüyada gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, özellikle pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu iyi bir kısmet demektir. Aynı zamanda sevenlerin kavuşması anlamına da gelir. Süslü ve lambası yanan abajur, aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının da habercisidir. Rüyada kırık abajur görmek kısa sürede bir haber alacağınıza kalbinizin kırılacağına işarettir. Rüyada abajur almak bir hediye alacağınıza ve buna sevinç duyacağınıza işarettir.

Önceki İçerikRüyada Abluka Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikRüyada Abone Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here