Rüyada Abraş Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Abraş görmek ne anlama gelir. (Rüyada Abraş görmek) İşte Rüyada Abraş görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada abraş görmek iyi değildir. Kendi yüzünde bir abraşlık belirtisi gören kimsenin eşiyle aralarında mutlaka bir anlaşmazlık olur. Başka bir kimsenin abraş olduğunu görmek, komşuları ile geçimsizliğe delalet eder.


Diyanet Rüya Tabirleri :Rüyada Bir kimsenin rüyasında abraş görmesi iyi bir şey değildir. Bir kimsenin rüyasında kendi yüzünde abraşlık belirtisi görmesi; evinde eşiyle aralarında bir tatsızlığın çıkmasına işarettir. Başka bir kimsenin abraş olduğunu görmek ise; rüya gören kimsenin komşularıyla aralarında geçimsizliğin çıkmasına delâlet eder.


İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Alaca hastalığına yakalanmak Allah tarafından nimet ve mala, insanların hürmet ve ikramına, Sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlığa, Cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen mala, Sevmediği bir işin meydana gelmessine, Bu hastalıktan kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.

Önceki İçerikRüyada Abanoz Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikHz Lut Aleyhisselam Peygamber Hayatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here