Rüyada Ada Çay Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Ada Çay görmek ne anlama gelir. (Rüyada Ada Çay görmek) İşte Rüyada Ada Çay görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada ada çayı içmek,görmek ve toplamak, evinizdeki huzurun gelecek biri tarafından bozuk cağına delalettir. Rüyada bir kimseye ada çayı ikram ettiğini görmek, başka-sına yardımınız dokunacağına işarettir.


Diyanet Rüya Tabirleri :Bir kimsenin rüyasında adaçayı içtiğini görmesi; sevinçli bir hadise ile karşılaşacağına yorumlanır. Adaçayı görmeniz; hastalığınıza, pişirdiğinizi görmeniz; hastahaneye yatacağınıza, adaçayı yapıp içmeniz; yakalandığınız bir hastalıktan şifa bulacağınıza başka birisine adaçayı ikram ettiğinizi görmeniz; başkalarına yardımınızın dokunacağına işaret eder. Bir başka tabire göre: Rüyada adaçayı topladığını ve içtiğini görmek; mide hastalığından kurtulmaya delildir. Tek kelime ile rüyada adaçayı görmek; tedavisi mümkün olmayan hastalığın teşhis edilip, tedavi edilmesine işaretle tabir olunur.

Önceki İçerikRüyada Acenta Etmek Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikRüyada Aç Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here