Rüyada Ada Soğanı Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da  AdaSoğanı görmek ne anlama gelir. (Rüyada  Ada Soğanı görmek) İşte Rüyada  Ada Soğanı görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elinde ada soğanı gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder.


Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada adasoğanının görülmesi; tehlikeli bir insanla yorumlanır. Bir insanın rüyasında elinde adasoğanı bulunduğunu görmesi; kötü niyetli bir kişi ile arkadaş olduğuna veya bir kötülükle karşılaşacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada elinde adasoğanı gören kimse; kendisini kötülükle yad ettirecek bir şeyi arzu ettiğine işaret eder.


Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ada soğanı, kötü bir dosta, kötü bir akrabayaişaret eder. Rüyada elinde ada soğanı gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kötülükle anılan bir adamla tabir edilir. Elinde bu soğanı gören kimse, kendisinin kötü anılmasına sebep olacak bir işi arzu eder.

Önceki İçerikRüyada Açılış Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikRüyada Açlık Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here