Rüyada Afsun Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Afsun görmek ne anlama gelir. (Rüyada Afsun görmek) İşte Rüyada Afsun görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada bir kimsenin kendisini Kur’an-ı Kerim’den bazı ayetlerle hasta üzerine afsun ederken görmesi ağrı ve hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine yorumlanır. Sünnetin ve Kur’an’ın dışında bir şeyle afsun etmesi ise yalancılığa ve riyaya delâlet eder. Afsun edilmiş bir suyu içtiğini yahut bir kadeh içindeki okunmuş suyu başkasına içirdiğini gören kimsenin ömrü uzun olur. Kendisinin bir başkasına afsun yaptığını görmek, o kimseden bir kötülük göreceğine; afsunladığı kişi kadınsa bir kadın şerrine düşüp; halk önünde rezil olacağına; erkekse o adamdan çekinmesi gerektiğine işaret eder.


Diyanet Rüya Tabirleri :Rüyada Kur’an ve sünnette bulunan bir dua ile bir hastayı okumak hastalık ve ağrılardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine, Besmele ile birlikte afsun okuyan bir kimseyi görmek, insanları sıkıntılardan dolayı teselli eden insana, Allahü Teala’nın zikri olmmaksızın yapılan her türlü afsun batıl söze, yalancılık ve riyakarlığa delalet eder.

Önceki İçerikRüyada Afiş Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikAcem Anlamı Nedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here