Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Ağaç Kavunu görmek ne anlama gelir. (Rüyada Ağaç Kavunu görmek) İşte Rüyada Ağaç Kavunu görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlat sahibi bir kadına delâlet eder. Bazen mümin ve Kur’ân okuyan kimseye, ilme ve amele, yakınlık ve sevgiye delâlet ederRüyada ağaç kavunu yediğini görmek, aile mutululuğuna; ağaç kavununu bir yere bağlayıp astığını görmek, evlatlarından hayır göreceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur’an okuyan kimseye , İyi geçime ve toplu mala, Ekşi ise hafif bir hastalığa delalet eder.


Molla Cami Rüya Tabirleri :Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlad sahibi bir kadına, Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele, Bazen de ülfet ve muhabbete işaret eder. Bazı tabirciler, bir ağaç kavununun, çocuğa, işaret edeceğini söylemişlerdir. Bazı tabirciler ise ağaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka işaret eder, derler. San ağaç kavunu görmek ise senenin bolluğu ile beraber hastalık olmasına, işarettir. Odasında ağaç kavununun olduğunu gören kadının hürmete değer bir oğlu olur. Erkeğin rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görmesi erkek çocuğunun olmasına işaret eder.Bir kimse başkasına ağaç kavunu attığını görse onunla arasında hasımlık ve damat olma arzusu olduğu şeklinde yorumlanır.


Seyyit süleyman Rüya Tabirleri :Rüyada ağaç kavunu (Utruç Ağacı) görmek; ahlakı ve şöhreti güzel, her türlü insanla görüşen, onlara iyi muamele eden bir zat ile tevil edilir. Bir rivayete göre işleri gizli, sırrına kimse tarafından vakıf olunamayan bir adamla, başka bir görüşe göre ise, iyi davranmaya gayret eden, cömert bir şahısla yorumlanır.
Ağaç kavunu, tatlı limon veya portakal ağacı gibi de tabir edilir.

Önceki İçerikAdet Görme Anlamı Nedir
Sonraki İçerikPeygamberlere İman Kısaca

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here