Rüyada Ağıl Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Ağıl görmek ne anlama gelir. (Rüyada Ağıl görmek) İşte Rüyada Ağıl görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada ağıl görmek iyiye yorumlanır. Ağıl rüyası gören kadınların eşleriyle ilişkileri güzelleşir, genç kızlar ise sevdiklerine kavuşurlar. Böylesine bir rüya gören, mesleğinde terfi eder, ticaretle uğraşıyor ise kazancı artar. rını duyarak üzüldüğünüze ve moralinizin bozulduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Koyun, keçi, kuzu ve oğlak gibi hayvanları topluca bir yerde görmek nimet, mal, ganimet , sevinç ve güzel geçimle; Ağıl görmek işleri idare etmeye yahut bir memuriyete tayin edilmeye de delalet eder. Rüyada görülen koyun ve keçi ağılı, rızıklara ticaret ve menfaate işareti eder.Bazen de rüya mahzen ve kasabada malı muhafazaya. Bazen de rüya sahibinin ailesini, hizmetçisinin topladığı evine yahut ticaret kasdettiği hayır ve menfaat umduğu tarlasına işaret eder. Rüyada ağıl görmek, rüya sahibinin mesleğinde terfi etmesiyle yorumlanır. Böyle bir rüya gören kadınların da eşleriyle olan ilişkilerinin düzelmesine genç kızların ise muratlarına ermesine işaret eder.

Önceki İçerikHz ilyas Aleyhisselam Hayatı
Sonraki İçerikMuhammed Ali Ey Xalıge Hayyu Cebbar ilahi Sözleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here