Rüyada Ağız Kavgası Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Ağız Kavgası görmek ne anlama gelir. (Rüyada Ağız Kavgası görmek) İşte Rüyada Ağız Kavgası görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada Dünya ile ilgili bir işten dolayı kavga ettiğini gören, geçimi için gayret eder. Bu kavgada yenilen istediğini elde edemez. Eğer bu kavga ahiret işi için ise, o zaman kim yenilirse o üstün gelir.


Farklı Bir Rüya Tabirleri :Rüyada Dünya islerinden bir is için biri ile kavga ettigini gören, geçim için gayret eder. Bu kavgada yenilen istedigini elde edemez. Eger bu kavga ahiret meseleleri için ise, o takdirde yenilen üstün gelmis olur. Allahu Tealanin ululugu hususunda biriyle agiz kavgasi yaptigini gören, zarar görür. Rüyada bir kimse ile agiz kavgasi yaptigini görmek de bazilarinin rivayetine göre, siddetli hiddete kapilmaktir. Bilinmeyen, belli olmayan bir is için kavga ettigini gören, seriata ve kitaba aykiri hareket etmis olur. Kadinlar ve küçük çocuklar ile agiz kavgasi etmek iyi degildir. Bir tek küçük çocukla kavga ettigini gören, düsmanina üstün olur. Bir devlet baskani ile agiz kavgasi yaptigini gören, malindan zarar görür ve siddetli bir musibete ugrar. Bir rivayete göre ölüme kadar gider.

Önceki İçerikEli Rune Jı ve qelqe Kürtçe Kaside Sözleri
Sonraki İçerikHz Zekeriyya Aleyhisselam Hayatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here