Rüyada Ahçı Aşçı Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Ahçı Aşçı görmek ne anlama gelir. (Rüyada Ahçı Aşçı görmek) İşte Rüyada Ahçı Aşçı görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ahçı görmek genelde iyidir.Bol kazanca, faydaya ve mutluluğa yorulur. Bazı yorumculara göre rüyada aşçı görmek tecrübesiz bir kişinin sözüne güvenerek, girişeceğiniz bir işten zarar görmeye işarettir. Seyyar ahçı görmek, durumunuzun değişeceğine veya taşınacağınıza;
Ahçıyı kazan başında görmek, evlenmek isteyenler ¡çjn yırlı kısmete, hastalar için ise daha da hasta olmaya yorumı nır.
Ahçıyı evde görmek, oturduğunuz evden daha rahat bir eve taşınmaya, ahçı ile kavga etmek, dost ve komşular hakkinnda kötümser olmaya ve bundan zarar göreceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Sevince delalet eder. Tren , uçak ya da gemi aşçısı görmek bir yerden bir yere gitmeye, bir durumdan başka bir duruma intikale ya da bir gayeye ulaşmaya delalet eder.


Molla Cami Rüya Tabirleri :Rüyada aşçı görmek, sevince işaret eder. Lokanta aşçısını görmek, faydalı bir işle meşgul olmaya işaret eder. Gemi ve tren gibi yolcu taşıyan vasıtaların aşçısını görmek, bir yerden diğer bir yere geçmeye veya bir halden diğer bir hale intikal etmeye işaret eder. Evlenmek isteyen kimseler için rüyada aşçıyı görmek, hayra işarettir. Hasta bir kimsenin aşçıyı görmesi iyi değildir.


Seyyit süleyman Rüya Tabirleri :Rüyada Bu rüya, haris bir adama işarettir.
İbn-i Şirin diyor ki: Güzel kokulu, temiz, leziz bir şey pişirmek; hayır ve ni’mettir. Bunun aksini gören, şer işler. Kibirli olur.
Bazılarına göre aşçı görmek, herkes için sevince ve izdivaca delalettir. Fakat, rüya sahibi hasta ise, hastalığı artar.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Aşçı asılsız ve faydasız bir kelama işarettir. Ayrıca bkz. Hizmetçi.

Önceki İçerikİhlas Suresi Okunuşu Ve Anlamı (Saad Al Ghamidi)
Sonraki İçerikNefretimizi Nasıl Açığa Vurabiliriz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here