Rüyada Alçı Görmek Neye İşarettir Anlamı

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada alçıyı görmek, günah ve hataya, üzüntü ve uğursuzluklara, yangına bazen de, hastanın afiyet bulmasına ve harabe yerlerin imarına işaret eder.

İHYA Rüya Tabirleri : Rüyada Yararlı antlaşmalara, elbise yenilemeye, dinde sebat etmeye, ev halkının güzel haline, izzet ve rütbenin devamına, ilim ve amele; Alçı yapan ustayı görmek harabelerin imarına, hastalıktan şifaya delalet eder.

Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada alçı gören kimse, itibarı ve rütbesi devamlı, karısı ve çocuklarının hali ise güzel olur. hastalıklardan şifa bulur, iş hayatında sağlam anlaşmalar yapar.

Farklı Rüya Tabiri: izzet ve rütbenin devamına, hanım ve çocukların güzel haline, dinde sebata, Ilim ve amele, güzel methe, hastalıklardan şifaya, elbisenin yenilenmesine ve sihhatli anlaşmalara delalet eder. Kireç görmenin tabiri de böyledir. Kireci zühd ve takva ehlinin yanında görmek, haramla kirlenmeye, şüpheli şeyleri kazanmaya, bidat olan seylerde bulunmaya ve dinde nifaka delalet eder. Rüyada alçı kullanarak bir şeyin kalıbını aldıgını görmek, yapmayı düşündügünüz bir iş için bir başkasından fikir almak istediginize delalet eder. Evinizde bozuk bir yeri alçılayıp orayı tamir ettıgınızi görmek, işlerinizin iyi bir durumda yürüdügüne işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada alçı gören kimse, itibari ve rütbesi devamli, karısı ve çocuklarının hali ise güzel olur, hastalıklardan şifa bulur, iş hayatında saglam anlaşmalar yapar. Başka bir rivayete göre ise; Rüyada alçıcıyı görmek, günah ve hataya, üzüntü ve ugursuzluklara, yangına Bazen de, hastanın afiyet bulmasına ve harabe yerlerin tamir edilmeslne işaret eder.

Rüyada alçı görmek, izzet ve ikbalin devamına, zevce ve evlâdın güzel haline, ilim ve amele, hastalıklardan şifaya delâlet eder.

Önceki İçerikCiwan Haco Ax u eman Sözleri
Sonraki İçerikGöz Rengini Değişen 10 Gıda Ürünü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here