Rüyada Alış Veriş Görmek Neye İşarettir Anlamı

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada alış veriş etmek sıkıntısız ve rahat bir yaşamınız olacağına işarettir.

İhya Rüya Tabirleri : Rüyada Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp satıldı ise, o nesneye veya varlığa ait maddeye bakılmalıdır. Mesela, erik satın aldığını gören kimsenin erik maddesine bakması gerekir.) ALİ (r.a.) İlimle iştigal eden birinin Hz. Ali’yi görmesi ilimde ilerlemesine, Onu görmek hayırlı nesle, uzun bir sefere, takvaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Peygamberimizin Halifeleri. )

Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada alış-veriş yaptığınızı görmeniz: Paranızı israf etmeden uygun olarak sarfetmeniz hususuna işarettir.

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada alış-veriş yapıldığının görülmesi; yeni mal sahibi olup, eve birtakım yeni şeyler alınması ile yorumlanır.

Önceki İçerikÂlem-i Misâl Ne Demektir
Sonraki İçerikŞeker Hastalığı İçin Şifalı Bitkiler Nelerdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here