Rüyada Asker Görmek Neye İşarettir Anlamı

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Asker görmek ne anlama gelir. (Rüyada Asker görmek) İşte Rüyada Asker görmek neye işarettir açıklaması…

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen asker ile beraber bir peygamber veya melik yada bir alim varsa, mümin ve muvahhitler hakkında yardıma işaret eder. Bir kimse rüyada bir şehire veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse o yerlere yağmur yağar. Bazı yorumcular, asker görmek, müminler hakkında zalimlerde intikam almaktadır, dediler.


Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada asker görülmesi kudret ve kuvvetle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir mıntıkaya asker geldiğini görmesi; askerin geldiği mıntıkaya yağmur yağacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre asker görülmesi; müslümanlar hakkında zafere ve zalimlerden intikam almaya işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma,Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete,Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.


Tiflisi Rüya Tabirleri :Çağdaş Ulema: Asker görmek; kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa…Askerleri eğitim yaparken görmek; patronlarınızla sorun yaşayacağınıza…Savaşan askerler görmek; bazı kimselerle zorlu bir çekişmeye gireceğinize işarettir.

Önceki İçerikRüyada Beyaz Renk Görmek Neye İşarettir Anlamı
Sonraki İçerikRüyada Prens Görmek Neye İşarettir Anlamı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here