Rüyada Avize Görmek Neye İşarettir

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada avize yakmak, hastanın iyileşmesine ve yüksek mevkiiye; avizeyi söndürmek ise bunun aksi ile yorum­lanır.


Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada avize veya abajur görülmesi; hayırlı ve neticede bol kâr getirecek bir işe girişimde bulunulacağına, eğer rüyada görülen avizedeki lambalar yanıyorsa; girişimde bulunulan işin sonucunun yakında çıkacağına, eğer lambalar yanmıyorsa; girişimde bulunulan işin neticesini alabilmek için zamana ihtiyaç olduğuna, bir avize satın aldığınızı görmeniz; yeni bir işe teşebbüs edeceğinize ve ondan büyük menfaat elde edeceğinize işaret eder.


Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada avize görüp de lambalarını yakmak, iş hayatında yükselmeğe, para sıkıntısından kurtulmağa işaret eder. Avizenin lambalarını söndürmek ise, rüya sahibinin işinin durgunlaşmasına işaret eder. Rüyada avizeyi kırmak, ölüm haberi almaya işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Kadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin