Rüyada Elmas Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Elmas görmek ne anlama gelir. (Rüyada Elmas görmek) İşte Rüyada Elmas görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elmas görmek zengin olmak peşinde koşmaya fakat bu arzunun gerçekleşmesine yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyada elmas görmek, aşka ve kültür sahibi olmaya işarettir. Rüyada elmas yemek fazlasıyla kazanca ve mutluluğa yorulur. Elmas sattığını gören, kederinden kurtulur. Elmas topladığını gören ise malından kaybeder.


Tiflisi Rüya Tabirleri : Rüyada Elmas görmek; iyi bir geleceğiniz olacağına…

Birkaç elmasa sahip olduğunuzu görmek; maddî durumunuzun iyi olacağına işarettir.


Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada elmas görülmesi; kibirli ve gösterişi seven ve hiçbir özelliği de olmayan bir kadınla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir elmas yüzük satın alıp parmağına taktığını görmesi; böyle bir kadınla evleneceğine, kişinin rüyasında bir elmas yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmesi; o kişinin hanımını boşayacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Rüyada Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder.


Seyyid Süleyman Rüya Tabirleri : Rüyada elmas ve pırlanta görmek; mağrur ve kibirli, görünüşünden başka hiç bir meziyeti olmayan muzır, eziyet eden, debdebeye, gösterişe meyilli bir kadın ile tabir olunur. Bir elmas yüzük alıp parmağına takan, böyle bir kadınla evlenir. Yüzüğü parmağından çıkarıp birine veren; karısını boşar. Kadın başkasıyla evlenir. Lekesiz parlak taş; güzel kadına, lekeli ve donuk elmas ise; çirkin kadına delalet eder.
Bazıları demişlerdir ki: Rüyada elmas ve pırlanta görmek iyi değildir. Çünkü faydasızlığa, gösterişe, tantanaya ve dışarıya meyilli olmaya işarettir. Bir rivayete göre birçok elmasa malik olan; ihtiyaca duçar olur.


Kirmani demiştir ki: Rüyada elmas ve pırlanta ile yapılmış süslenmiş zinetler görmek, erkek için üzüntü, kadın için ferah ve sevinçtir.


Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada elmas görmek mağrur, kibirli, görünüşten başka hiç bir meziyeti olmayan, gösterişe yönelen bir kadına işarettir. Bir elmas yüzük alıp parmağına taktığını gören, böyle bir kadın ile evlenir.

Önceki İçerikRüyada Çörek Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikRüyada Saç Dökülmesi Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here