Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Gelincik Çiçeği görmek ne anlama gelir. (Rüyada Gelincik Çiçeği görmek) İşte Rüyada Gelincik Çiçeği görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Gelincik Çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara, Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder.


Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundanateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa işaret eder. Bazen de bu rüya, başının ağırmasına veya öz kardeşe işaret eder, dediler.


Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyanızda kendinizin bir gelincik tarlasında olduğumuzu görmeniz; beklediğiniz bir işinizin çok kısa zaman içinde olacağıma, rüyanızda gelincik toplayıp demet yaptığınızı görmeniz; malınızın artacağına, rüyanızda topladığınız gelinciklerin yapraklarının döküldüklerini görmeniz; işlerinizden zarar edeceğinize yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kırda gelincik tarlasında öbek öbek toplanmış gelincikler görmesi, onları toplayıp demet yapması; o kimsenin arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.

Önceki İçerikKudumun Rahmeti Zevku Safadır İlahi Sözleri
Sonraki İçerikRüyada Araf Suresi Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here