Rüyada Hz Ayşeyi Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz. Rüya’da Hz Ayşeyi görmek ne anlama gelir. (Rüyada Hz Ayşeyi görmek) İşte Rüyada Hz Ayşeyi görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada Rüyada Hz. Aişe’yi görmek, hayır ve berekete delâlet eder. Rüyada Hz. Âişe’yi görmek, hayır ve berekete delalet eder. Bir kadın onu rüyada görecek olsa, yüksek bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşmasına, babası ve kocası yanında hürmetli olmasına delâlet eder. Resulullah’ın diğer hanımlarının tabiri ise, «Peygamberimizin hanımları» maddesinde geçmiştir.


Farklı Rüya Tabirleri :Rüyada Hazret i Aişe yi gören hayır ve berekete nail olur. Bir kadın Rüyada Efendimiz in (s.a.v.) eşi olan Hz. Aişe yi görse, iyi bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşur. ( Bakınız; Peygamberimizin Hanımları)
Rüyada Rasülullah efendimiz (S.A.V.) in zevcelerinden Hz. Ayse anamizi görmek, hayir ve berekete isaret eder. Bu rüya kadin için, yüksek mevkiye ve güzel bir söhrete, babasi ve kocasinin yaninda itibarinin çok olmasina isarettir.
Rüyada müminlerin annesi Hazret-i Aişe’yi görmek, hayır ve bereketin ta kendisidir. Müslüman bir kadın onu Rüyada görse, yüksek bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşur. Babası ve efendisi nezdinde hürmetli olmasına delâlet eder.

Önceki İçerikCuma Hutbesi 16 Aralık 2016 Cuma Yeni
Sonraki İçerikElleri Hayırla Dolan Adam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here