Rüyada Üniversite Görmek Neye İşarettir Anlamı

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da üniversite görmek ne anlama gelir. (Rüyada üniversite görmek) İşte Rüyada üniversite görmek neye işarettir açıklaması…

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir üniversite öğrencisi olduğunu görmek, pek yakında eline bir mal veya para geçeceğine delalet eder. Bir üniversitede ders verdiğini konferansta bulunduğunu veya kendisinin konferans verdiğini görmek, bütün sıkıntılarının son bulacağına, yakında müjdeli bir haber alacağına işarettir.


MollaCami Rüya Tabirleri : Rüyada üniversite görmek veya üniversiteye kayıt yaptırmak, iyiliğe, bazen alım-satıma, bazen de fitne çıkarmaya işarettir.


Tiflisi Rüya Tabirleri : Çağdaş Ulema: Üniversiteye gitmek; iyi bir geleceğiniz olacağına…Üniversite sınavlarını kazanmak; gurur duyacağınız büyük bir iş yapacağınıza, ancak monoton ve yorucu bir yaşamınız olacağına…Üniversiteli görmek; bir cahillik yüzünden şöhretinizi kaybedeceğinize işarettir.Rüyada görülen prenses tacı , şansınızı deneyeceğiniz bir konuda işlerin yolunda gideceğine delalettir.

Önceki İçerikRüyada Prenses Görmek Neye İşarettir Anlamı
Sonraki İçerikRüyada Umre Görmek Neye İşarettir Anlamı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here