Ağaç Çizimi Yapmak

Hangimiz resim yapmayı sevmiyor ki belki bir çoğumuz küçüklerimize yardımcı olmak için seve seve resim yapıyoruz. Peki resim yapamayanlar ne yapmalı işte bu gün sizler için çok kolay ve pratik ağaç çizimi yapacağız. ilk olarak aşağıda gördüğünüz resimde bir ağaç çizimi yapın çok kolay aynısını ilk olarak yapın.

Yukardaki çizimi yaptıktan sonra aşağıda verdiğimiz resmi gibi üstlerini çizin ve rahat olun.İşte ağacın ikinci çizimde, ben gövde, dal ve yaprak temel hatlarını çizdik. Bu önemli bir adımdır ve bir çizimde boş boşluklar vardır negatif alanlar özetleyen dikkat etmek gerekiyor. Örneğin, çizimde olumsuz alanlarda yeşillik arasındaki boşluklar vardır. Ağacın ana hatlarını çizerken, gövde ve dallarına özel dikkat. yeşillik alanlarını rastgele çizebilirsiniz.

Evet oda bittimi bir aşağıdaki ağaç resmi çizimini takip ederek son çizimleri bitirin. Bu adımda, bira sabır ve ayrıntı için göz gerekir. ağaç gölgeleme ışık kaynağını anlamak için zaman en önemli şey hatırlamak. Aşağıdaki çizimde, ışığın kaynağı sağ üst tarafındadır.Yani, ağacın sağ üst tarafında parlak görünmelidir ve alt karanlık görünmelidir. Bu adımda, bira sabır ve ayrıntı için göz gerekir. ağaç gölgeleme ışık kaynağını anlamak için zaman en önemli şey hatırlamak. Aşağıdaki çizimde, ışığın kaynağı sağ üst tarafındadır.Yani, ağacın sağ üst tarafında parlak görünmelidir ve alt karanlık görünmelidir bıraktı.Gövde ve yapraklarına ayrıntıları ekleyin. Bunun için, keskin uçlu kurşun kalem kullanın ve ağaç derinlik vermek için çizgiler çizmek gerekir. Gölgelendirme için, (kuluçka) muntazam paralel çizgiler kullanabilir ve tek yönde açıya satırları deneyin. Ancak, ağaç parçaları bükme çizgilerin yönünü değiştirebilirsiniz. Örneğin, aşağıdaki resimde, gölgeleme için vuruş gövde ve dallar için farklıdır. Benzer bir şekilde, ancak aşırıya kaçmayın, yeşillik gölgeleme ekleyin. Çizim ipuçları biri yapraklarına küçük derinlik ve doku eklemek ve boş bir alana geri kalanı bırakın.

Yapamadınız mı peki hemen pes etmeyin daha kolayı bir aşağıda verdiğimiz resme birde bakın.

Önceki İçerikTarihin 12 Ünlü Kumarbazları
Sonraki İçerikSaff Suresi Okunuşu Ve Anlamı (Saad Al Ghamidi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here