En güzel Cuma Günü Mesajları ve Sözleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her Cuma günü birbirinden değişik ve güzel mesajlarla mukaddes cuma gününü kutlarız. Eğer sizde sevdikleriniizn cuma gününü kutlayacak veya Cuma namazını bir dua niyetiyle Allah kabul etsin mesajını yollamak istiyorsanız doğru yerdeniz demek. Aşağıda verdiğimiz En güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. Umarım size hitap edecek bir cuma mesajı bulabilirsiniz.

Ey benim güzeI mevIam! Benim senden istedikIerimi değiI; senin bende görmek istedikIerini yaşat bana. Hayırlı Cumalar!

Kendisinden başka hiçbir ibâdet edilecek ilâh olmayan Allah’ın Sana ve ailene merhamet kapılarını açsın Hayırlı ve nurlu cumalar

Sevgi söze dolarsa DUA olur, dua ALLAH’a ulaşırsa nur olur. Aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp RABBİM’ize ulaşması dileği ile…Cumanız mübarek olsun

Ya Rabbi, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden de koru! Cumanız Mübarek Olsun

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.

İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği duadır. Cumanın duasınında buluşmak üzere hayırlı cumalar dilerim

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Selatu selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya. Hayırlı Cumalar dilerim.

Üç şey vardır ki insanoğlunun yüceliğini gösterir: Musibetten şikayetçi olmamak, ağrıdan dolayı sızlanmamak ve diliyle kendini övmemek. Hayırlı Cumalar.

“Nereye gittiğini bilen kişiye yol vermek için dünya bir yana çekilir.” Hadi dünyayı bir yere çek cumaya doğru yol al. Hayırlı Cumalar.

Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti günler… tevbe edin kardeşler… ALLAH BELKİ AFFEDER..hayırlı cumalar

Cehennem yerinde hic ates yoktur. herkes atesini buradan gotürür. Hayırlı Cumalar dilerim. 

Allahım! İnsanlar seni verdiğin nimetler yüzünden severler; bense seni verdiğin belalar yüzünden severim.” Cumanı mübarek ve hayırlı olsun

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Cumalar…

Allahım Cuma günleri kazanacağımız sevapları, Nurdan Mürekkeplerle yazdır meleklerine amin Hayırlı Cumalar

Yeni güne Bismillah. Gününüz aydın, yüzünüz neşeli, gönlünüz huzurlu kazancanız bereketli olsun. Cumanız mübarek olsun

Gönüller Duada Birleşine Cumalar Güzelleşir. Hayırlı Cumalar

Râbbim sen kâlbi kırıklârın sığınâğı, yoldâ kâlmışlârın yoldâşı, sen yâlnızlığımâ ârkâdâş olân ve tüm gönüllerin dert ortâğısın. Beni benden uzâğâ ât, senden uzâğâ âtmâ. Cumânız mübârek olsun.

Yüce Allah mübarek cuma hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Ülkemize selamet ve dirlik versin inşallah. Hayrırlı Nurlu Cumalar.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Rabbim Sеni bugün dе dua еdеnlеrdеn hеr daim şükrеdеnlеrdеn, sеvmеyi bilеnlеrdеn, Ya Rabbi Cеnnеt tе gеzеnlеrdеn еylе! Hayırlı Cumalar.

Kul nâfilelerle bânâ durmâdân yâklâşır, nihâyet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, ârtık o kulumun işiteceği kulâğı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hâdis) cumânız mübârek olsun

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimizin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar. 

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

Lailahe illallah imanla sabir, Muhammedün Resullullah azapsiz kabir. Allahim beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabini muktedir eyle. Hayılı ve güzellik içinde bir cuma dilerim.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bize. İyi Cumalar.

Allahım cuma günü hürmetine, Benim dualarımı bana dua edenlerin duasını benden dua bekleyenlerin duasını  ve Ümmeti Muhammedin dualarını kabul eyle. Hayırlı Cumalar.

Aşkınla tutuşan gönüller hürmetine , zikrinle coşan diller hürmetine gözlerden akan yaşlar hürmetine huzurunda eğilen başlar hürmetine; ahir ve akıbetimizi hayreyle Allahım amin. Cuman hayırlı olsun.

Rabbimiz bize peygamberin vasıtasıyla vadettiklerini de ikram et ve kıyamet gününde bizi rezil rüsva eyleme, şüphesiz sen vadinden caymazsın Ali imran suresi 194.ayet Cuman mübarek olsun

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar…

Göz sevileni mesaj sevilene yazılır dua sevilene yapılır uyku sevilen için bölünür vakit sevilenle güzel geçer cennet sevilenle güzel olur ey sevilen güzel insan günün hayırlı dua kabul Rabbim her zaman yar ve yardımcın olsun cuman hayırlı olsun.

Bir gül kuru kalpteki sevgi kurumaz yağan yağmur durur gönüldeki fırtına durmaz herşey unutulur ama sevilen insan unutulmaz hayırlı nurlu cumalar dilerim. 

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva sağlığına şifa gözüne nur ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar.

Sevgi ile yaşayan her insan hayatta mutlaka güzel bi eser bırakır. Cumanız Mübarek ve güzelliklerle dolu olsun

Her şeyin ortası makbuldür, sevginin de. Sevdiğini gereğinden fazla sevmeyesin. Sevgini de, sadece yüreğinin eline vermeyesin. En çetin imtihan “sevgi”yle olanıdır. “Kişi ne kadar bahadır olsa da, muhabbete tuş olur.” diyen atanın sözünü aklından çıkarmayasın. Böyle imtihan olmamak, istikbalde neslinden utanmamak için gecelerin bağrında, seherlerin aydınlığında duaya durasın. Cumanız Mübarek olsun.

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne. Nurlu Cumalar.

“Bizi sevdiğimiz şeyler yoğurup biçimlendirir.” Hayırlı Cumalar

Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve dualarımdasınız. Cumanız mübarek olsun.

Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ” Hayırlı Cumalar!

Bugün bayram olsun Hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla Cumanız mübarek olsun!

İnsana sevmek yakışıyor. İnsan, sevince ve sevilince insandır. Cuman Mübarek Olsun.

İlmi ile amel etmeyen âlim; başkalarını giydirdiği halde kendisi çıplak olan iğne gibidir! Hayırlı Cumalar

Sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz. Hayırlı Cumalarınız Olsun.

Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin. Cumanız mübarek olsun.

Her arayan buIamayabiIir, ancak buIanIar arayanIardır. Hayırlı Cumalar. 

Yeşilliklerden, çiçeklerden meydana gelen bahçe geçici, fakat akıldan meydana gelen gül bahçesi hep yeşil ve güzeldir. Mübarek olsun Cuman.

Mutlu olduğunuz zaman, size bu mutluluğu veren faziletleri sonradan kaybetmeyiniz! Hayırlı Cumalar Dilerim

Derdin ne kadar çok, görünüşün ne kadar mutsuz, yanlışın ne kadar büyük olduğu hiç fark etmez. Sevgiyi yeterli de recede anlamak,hepsini yok edecektir. Sevgi içinde bir cuma dilerim.

Küçük bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey MüsIüman, edep nedir diye sorarsan biI ki edep, her edepsizin edepsizIiğine katIanmaktır. Hayırlı Cumalar.

Gözlerin yaşları olmasa ruhun gökkuşağı olmazdı. Rengarenk bir Cuma Dilerim.

Aşk; davaya benzer, cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki… Cumanın şahidi seninle olsun hayırlı cumalar.

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbimiz! İşlerimizde muvaffakiyetler ihsan eyle. Yanlış yollara gidenleri gittikleri yoldan döndür. Hanelerimize mutluluk nasip eyle. Kaldırmakta zorlanacağımız yüklerle bizleri imtihan eyleme. Darda ve zorda koyma. Amin. Cumanız mübarek olsun

Annenin yavrusuna faydası olmadığı (annenin yavrusundan kaçacağı) kıyamet günü için, hazırlık yapmayana yazıklar olsun! Cumanı Mübarek olsun.

Gözyaşının bile görevi varmış. Ardından gelecek gülümseme için temizlik yaparmış. Hayırlı Cumalar

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. Cuman güzelliklerle dolu olsun.

Cumamız bayram tadında olsun inşaallah. Ey iman edenler, sabır ve namaz ile Allah”tan yardım dileyin. Şüphesiz ki Allah, sabredenlerle beraberdir. En içten dualarımız kabul olsun cumanız da mübarek olsun inşallah.

Gülün güzeli baharın başında çiçek verendir. Dostun güzeli, vefası uzun sürendir. İnsanın özeli, umulmadık anda selam gönderendir.  Allah’ın Selamı ve Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar. 

Ey Rabbim; gözlerimizden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et. Amin. Hayırlı cumalar.

Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni hakkını helal et… Hayırlı Cumalar.

Allâh”ım! Sânâ sâmimiyetle yönelen bu güzel yürekli insânlârın benim bilemediğim, Senin muhâkkâk bildiğin sıkıntılârını gider. Benim hiç bir şey yâpâmâdığım, onlârın dâ âciz kâldığı dertlerine Sen Şâfi ism-i cemilin ile devâ ol. Hayırlı Cumalar

Her sârsıldığındâ, her inciğinde, Râhim ve Vedud isimlerinle, yâkınlığınlâ, sonsuz merhâmetinle onlârı bâğışlâ ve merhâmet eyle Ey Râbbim! Ve selâmün âlâ Nebiyyinâ ve”l mürselin, âmin ecmâin. Ve”lhâmdulillâhi Râbbi”l-âlemin.” Duâlârımız Kâbul et …Aminnn.. Cumamız Mübarek Olsun

Gevşeklik göstermeyin, üzülmeyin! Eğer inanmışsanız şüphesiz en üstün olan sizsiniz.(Ali İmran) Hayırlı Cumalar.

İnsanın bu dünyaya gönderilmesinin hikmeti ve gayesi, Halk-ı Kainatı tanımak ve ona iman edip ibadet etmektir. Cumanız Mübarek olsun.

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

Kalbiniz hangi güzel şey için çarpıyorsa “ALLAH” gönlünüze Onu versin. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar!

Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah ALLAH’ın Rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Ey gönül Olmadı mı ‘nasip değilmiş’ de talip ol rızaya Tevekkül et,kaderi gör Aşkla yönel yüce Mevlâya. HAYIRLI CUMALAR.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar.

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

Hüzün ağır gelir yüreğe, ama en güzel duayı ettirir sahibine, en güzel dualarda buluşmak dileğiyle… Hayırlı cumalar

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin. Cumamız Mübarek olsun…

Daraldın mı kalbin mi kırıldı derdin mi çokâ Rahat değil misin Bak ne diyok Kuranı Kerimde ”Kalpler ancak Allahı’ı zikretmekle huzur bulur.. Haydi Ozaman Cumaya.. Hayırlı Cumalar..

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin.Hayırlı Cumalar..

Ey nefsim! Şeytânâ yem olmâk mı yoksâ cennette gül olmâk mı niyetinâ Bırâk yâkâmı secde edeyim. Sen huzurâ er, ben imânlâ öleyim. Râbbim hepimizi imânlâ ölen kullârındân eylesin. Amin. Hâyırlı nurlu cumâlâr.

Allahım! Sen’den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz. Hayırlı Cumalar

Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Cumalar

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar…

Allahım! Kalb katılığından, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fısktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Allahım! Cumanız Mübarek Olsun

Tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun Allah herkeze şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler.. Hayırlı Cumalar Dilerim

Ümit ederiz ki bu mübarek Cuma günü, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olsun HAYIRLI CUMALAR..

Ya Rabbi, ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve bizlere Cennetini ihsan eyle! Cumanız mübarek olsun.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dostun duasını alanın sırtı yere gelmezmiş. Duanızda bulunabilmek ümidiyle hayırlı cumalar. 

Cuma günIeri, duanın kabuI oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetIidir. AIIah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabuI etsin inşaIIah. Hayırlı Cumalar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzeller hangisini yazcam bilemedim

    Cevapla
mersin eskort -
deneme bonusu
- deneme bonusu veren siteler - Goley90 Giriş - youtube beğeni satın al - buy youtube likes - istanbul escorts - beşiktaş escort - beylikdüzü escort - postegro - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - istanbul escort - Baywin Giriş - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - bonusu veren siteler - sahabet güncel adres - onwin kayıt