En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Mektuplar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşinize veya kocanıza  yada kız arkadaşınıza 14 şubat sevgililer günü romatik ve duygusal birazda komik olan bir mektubu mu yazmak istiyorsunuz. Gelin ozaman öyle bir mektup yazalım ki içinde her sözü sevgi dolu olsun. İster yakın olsun ister uzak olsun erkek veya bayan (kadın)’a içtenlikle sevgililer günü için bir aşk mektubuna ifade edemediğimiz duygularımızı, kağıda kaleme dökmek için sizler için sevgiliye yollayacağınız veya kutlayacağınız kısa mesajlarla bir mektub derledik.

14 Şubat sevgililer gününe özel kimi hediye alır kimi şarkı besteler kimide şiirler yazarak ona karşı duygularını ifade etmeye çalışır. Bu nedenle aşağıda hazırladığımız mektupları okuyarak duygulanabilir, aşkınızı ifade etmenin yollarını öğrenebilir, sevgilinize aşk mektubu yazmak için örnek olarak kullanabilir ve okurken edebi bir keyif alabilirsiniz…

Eğer Siz de şu dakikalarda sevgiliniz için bir aşk mektubu kaleme almak istiyor ancak ilham alabileceğiniz güzel aşk mektubu örnekleri görmek istiyorsanız, işte sizin için seçtiğimiz birbirinden anlamlı ve romantik aşk mektupları.


Bu mektubu yazarken nasıl başlayacağıma dair uzun uzun düşündüm. Sevgiyi kelimelere dökmek çok zordur ama yine de denemeye değer. Canım Sevgilim bu kağıda sana karşı sevgimi anlatmak tabiki zor. Lakin konu aşksa kelimler kifayetsizdir. Sana bu satırları yazarken gözlerimin bile farklı baktığının farkındayım kağıda. Çünkü adının geçtiği yerde yetersiz kalıyor alfabem. Aşkla bakıp,sevgiyle görüyorum her şeyi.

Seninle birlikte olmak, bana şunu çok iyi öğretti; Bir kere ben sensiz asla yapamam! Bunu biliyorum. Çünkü hayat ışığım da sensin, umutlarım da, hayallerim de! Her şeyin SEN olduğu bir yerde sensiz olmak; benim olamayacağım anlamına gelir. Bu sevgililer günün’de de benimle olduğun için teşekkür ederim. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun bebeğim..


14 Şubat sevgililer günü için özel olarak sana bu mektubu yazarak duygularımı anlatmak istedim. “Seni Seviyorum…” Sana söylemek istediğim en kısa sözcüğün başında bile, bu cümleyi defalarca ve asla bıkmadan söyleyebilirim. Seninle uzun zamandır birlikteyiz. Ve aşkı hep sende öğrendim. Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sana karşı hissettiğim o kadar güzel duygular varki ömrüm bunları sana söylemeye yetmez. Seni çok seviyorum günümüz kutlu olsun.


Canım aşkım sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Senin gibi birine sahip olduğum için Seni tanıdığım için attığım tüm adımlar için hayatıma girdiğin için çok mutluyum. Seninle Yeni’den sevgililer gününü kutlamak ve Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!


Seni sevdiğimi her gün biraz daha fazla hissediyorum sana mecbur olduğumu. Bir insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden biri bu duygu olmalı. Dönüp geriye baktığımda, senden önce gerçek manada hiç mutlu olmadığımı fark ettim. Meğersem, önceleri yaşadığım şey mutluluk değilmiş. Bunu seninle çok daha iyi kavradım. Bana güzel olan her duyguyu fazlasıyla yaşattığın için sonsuz teşekkür ederim. Sevgililer günün kutlu olsun.


Bu sene de gelmedin. seni ara sıra görmesem, varlığını hissetmesem yok olduğuna inanabilirdim belki. Seni tanımadan önce koskoca dünyada küçücük bir noktaydın. oysa seni tanıdıktan sonra noktanın içindeki kocaman dünyayı buldum.

Bu sene de gelmedin ama sen içimdeyken ben dışarılarda olamadım. Sen içimdeyken… Sen, içimdeki bir başka ben olduktan sonra , ben hiç sensiz kalamadım… Sen içimdeyken ben , ben olamadım.

Bu senede gelmedin. Hiç dönmeyecekmiş gibi gidişini, her gün dönecek umuduyla beyhude bekleyişlerimi, dönmeyince, aramayınca her gün seni öldürmek için nasıl öldüğümü ve zamanı tam on ikiden vurup nasıl öldürdüğümü belki unutabilirim. Ama seni asla….

14 Şubat Sevgililer günün kutlu olsun…


İnsan guzel olan şeylerin bitmesini istemiyor elbette. Senle başlayan sabahın akşamı da hem çabuk hem de güzel oluyor. Tanrım; Benim onu özlemek ve hasretini çekmekten başka, neden hiç bir şansım olmadı..

Yine sevgililer günü yaklaşıyor ve sen yoksun. Ama neye yarar.. Sevgililer günü mektubu bile seninle olduğumu göstermez mi? Sevgililer günün kutlu olsun.


Canım Sevgilim! Sen, kalbimde sakladığım ve hiç kimsenin oradan çıkartamayacağı en özel yerdesin! Unutmaya asla kıyamadığım ve hasretine dayanamadığım aşkın adısın Sen! Çünkü tüm benliğimle SENİ ÇOK SEVİYORUM. Çünkü Sen, bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin! Beni hayatın karanlığından kurtaran ve içimin bahar çiçekleriyle cıvıl cıvıl renklenmesini sağlayansın.

Yüreğin o kadar engin ve saf ki; ancak seninle bütün kara bulutlar dağılır; gökkuşağı gönlümde ancak seninle parelenir. Gülümsemen sanki her yerimi sarmış durumda, o sevecen ve samimi bakışların her an gözlerimin önünde. Seni görmek bile tüm sorunlarımı unutmaya ve beni mutlu etmeye yetiyor! Rabbim, son nefesime kadar sadece senin gözlerine bakmayı nasip etsin! Seni Çok Ama Çok seviyorum! Bunu aklından hiç çıkartma…


Nefesim, kalbim, canım içi Bitenecik sevgilim!

Bu hayatta yalnızca seni yaşamak ve seninle yaşlanmak istiyorum. Yalnızlığımı, hüznümü, acılarımı, sevincimi, mutluluğumu, kısacası hayata dair her duyguyu yalnızca seninle paylaşmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan kopartıp, güneş dolu aydınlık günlere taşıyan sensin! Nefes aldığımı, yaşadığımı ve huzurun gerçek manasını seninle öğrendim.

Benim güzel gözlü Biricik Sevgilim! En güzel hayallerimin kahramanısın. Şunu bil ki, seninle en güzel günlerimiz henüz hiç yaşamadıklarımız. Mutlu ve güzel bir gelecek bizim olacak. Ellerimizin sıcaklığında gök yüzünü doyasıya izleyeceğiz, kayan yıldızlara bakıp en güzel dileklerimizi tutacağız. Birbirimize olan özlemimiz ve haseretimiz elbet bir gün bitecek! Ancak sana olan sevgim hiç ama hiç bitmeyecek.


Bir günü bin gün olarak yaşıyorum seninle, bir mutluluğu bin mutluluk. Uykuya dalmadan senli anlara yolculuk yapıyor, rüyada sana koşuyor, güne seninle başlıyorum. Sonsuzluk, senli geçen günleri tekrarda saklı. Gözümden uzaktasın uzakta olmasına ya gidebildiğin en uzak yer kirpiklerim, haberin yok. Bazı bazı, çok fazla özlendiğinden ıslanıyorsun orada. Yastığıma bırakıyorum özlemekten artanları. Kokunu tenime kattım, üstümde taşıyorum. Tadını canıma kattım, canımda taşıyorum. Yokluğun kol geziyor.

Bu evdeki her şey sensiz; Benden başka. Taşıp duruyorsun içimden. Adın dilime dolanmış, olmadık zamanlarda sana sesleniyorum. Gülümsemenin ardını ince bir hüzün alıyor. Geceleri kendime sarılıyor, kendi ellerimi tutuyorum. Yastığı bile çıkardım aramızdan. Sırf seni istiyorum, tek seni, sek… Alkole eşlik eden meze, ertesi günün sabahında masada durur hani. Üstü kurumuş, tadı kaçmıştır. Sen benim tadı hiç kaçmayan mezemsin. Dünyanın dönüşüyle sarhoş oluyorsam ve ayık gezemiyorsam da sokaklarda, seninle tatlanıyorum.

Hayat, seninle birlikteyken çekilir olmaktan çıkıp sevilir hale geliyor. Seni sevmelerim dünyayı sarhoş ediyor da güneş tutuluyor, sevgimin büyüklüğünden gözleri kamaşmasın diye diğerlerinin. Avuç içlerime dokunan dudakların, gözlerimi kovalayan gözlerin, ellerin ve seni bana getiren ayakların başta olmak üzere her bir zerrene minnettarım.

Sen varken hiçbir şey olmaz bana. Olursa da aşktan… Senin canın sağ olsun yeter. Dilimde tek, içimde bin bir hecesin. Aşkla…


Sensiz yaşanılacak olan bir hayata atılmaktan korkuyorum.Böyle bir hayatta ayakta durabileceğimi hiç sanmıyorum.Sonu hiç gelmeyecek gibi görünen yaz gecelerinde sensizlik beni bitirmeyecek de ne yapacak? Seni sevmek mutluluksa,ben çok mutluydum.Senin de mutlu olduğunu düşünüyordum.Bu mutluluğum hiçbir zaman bitmeyecek çünkü ben seni hep seveceğim,sevgi bende var oldukça. Aşık olup da kavuşamamak insana acı verebilir ama ayrılığın verdiği acının yanında hiçbir şeydir.Aşık insanın umudu büyük olur,ayrılığın umudu ise sönük bir ateş gibidir. Gecenin bu saatinde ikimizi sorgulayıp hangimizin suçlu olduğunu bulmak,bir çare olacak mı ayrılığımıza? Suç kimin olursa olsun, o suçun oluşmasına olanak veren daima her iki taraftır. Sevmek çok zor değil,zor olan ;sevgiyi devamlı barındırabilmektir.

Arada küçük kaçamaklar olsa da her zaman sevgiye yer bıraktığımı düşünüyorum. Ayrılıklara neden olan en büyük yanılgımız;sevmek ve sevilmek kavramlarına farklı açılardan bakmamızdır.İşin içine saygıyı da almayan bir düşüncenin doğruluğunu kabul etmek bana çok mantıksız geliyor. Her olayda olduğu gibi duygularda da sadece kendi tarafımdan bakmıyorum.

Yada şöyle söyleyeyim sadece kendimi düşünerek sevmek ve sevilmek gibi bir düşüncem yoktur. Yaşaman gerekenleri,sevginin hak ettiği duyguları yaşaman için üzerime düşen her şeyi yapmaya hazırım hiç bir karşılık beklemeden.Sonu bana acı verse de yine yaparım.Bugüne kadar ben öyle yaşadım.

Doğru mu yaptım yanlış mı? Bilmiyorum. Ama bu yolda yürümeye devam edeceğimi biliyorum. Bu benim hayat felsefemdir.Bundan taviz vermek,kendi değerlerimi hiçe saymak anlamına gelir ki,böyle bir durumda da boşlukta dolanan bir cisim gibi bir o yana bir bu yana savrulacağımı biliyorum. Seni sevdiğim için “seni seviyorum”diye haykırmadım sevgi nedir bilmeyen insanlara.Mutluluğu yakalama şansını yitirmemen uğruna ayrılığı seçtim.Acı veren, zor bir karardı benim için. Gün gelir de bu kararım mutluluğuna bir katkısı olacaksa, bilki ben hiç bir acıyı yaşamadım. Sevmek acı verir, sevmemek de. Sen hangisini yaşıyorsun şu an? Ben seni yaşıyorum birtanem


Beni düşündüğünde
Özlemin bir damla umut oluyorsa kestane karası gözlerinde
Sakın umudunu kağıt bir mendille slip çöpe atma!
Gün gelecek ;
Acılarınla büyüttüğün sevda çiçeğin tomurcuklanacak
Güneş bir başka doğacak ve yağmurlar umutla yağacak
Ve sana söz tomurcuk çiçek açtığında yanında olacağım,
İşte o zaman hayallerin pembe bir düşten ziyade,
Beyazlar içinde bir gerçek olacak,
Umudunu hasretıine yenik düşürme sakın
Mutluluk bizim mutluluk yakın


Benim güzel gözlü Biricik Sevgilim!
Nefes almak seninle birlikte anlam kazanıyor. Seni sevmek, beni iyi bir insan yapıyor. Sen benim meleğimsin. Her zaman iyi yönlerimi keşfetmemi sağladın. Unutma ki “Gökyüzündeki yıldızlar senin gönlümde yarattığın cennetin bir yansımasıdır.

Her an seni görmek, her an senin yakınında olmak, mümkünse seninle aynı yastığa baş koymak ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum. Seninle birlikte yaşlanmak, saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum. Bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun. Şunu aklından hiç çıkarma; Seni her zaman ilk günkü heyecan ve tutkuyla seveceğim..


Sen benim başıma gelen en güzel şeysin!
Sen gamlı kederli yüreğimin tek ilacısın. Seni öylesine yaşamak istiyorum k, Yalnız seni okumak istiyorum, yalnız seni dinlemek istiyorum. O kadar derin ve o kadar güçlü bir sevgim var ki SANA, bunu anlatmaya ne sözler, ne cümleler, ne de noktalama işaretleri yeter. Öyle tarifsiz seviyorum ki seni. Yüreğim dile gelse de anlatsa benim sana olan hislerimi. Olsun, ben dilin konuşabildiği kadarıyla yazıyorum sana.

Seni; sana yazmanın güzelliğini sadece ben bilirim ve ben anlarım, çünkü seni sana anlatırken umudumu, hasretimi, sevgimi yazdım.Yağmurların ardından etrafa dağılan toprak kokusunun saflığı kadar saf sevginle dolan kalbim sığmıyor artık. Hem benim sevgim hem senin sevgin bu aşkın büyümesini kolaylaştıracaktır.  Zamana karşı olan bu savaşımızda birbirimizi hiç bırakmayalım. Tut elimden , zaman geçiyor sevgilim !! Seni Çok Seviyorum…


Şimdilerde toprakta büyüyen çiçekleri izlemekle meşgulüm.
Toprağı suladıkça yeşermeye ve baş göstermeye başlıyorlar. Hava bazen soğuk bazen sıcak oluyor. Ama tohumun umrunda olmayan bir durum bu. Çünkü tohumun tek amacı var. O da büyümek ve yeşermek. Tıpkı senin aşkını yeşertmeye ve büyümeye çalışan kalbim gibi. Bizim bu tohuma göğüs germemiz gerekiyor sevgilim. Bu tohumu büyütecek olan bizleriz. Sevgi ile,şevkat ile …

Sen beni öyle güzel sev ki ben de doğaya adayayım kendimi. Beraber çiçekler büyütelim. Hem çiçek büyütmeyi bilmeyen bir insan sevginin kaynağının ne olduğunu nereden bilebilir ki ? Penceremizin kenarında mutlaka çiçekler olsun. Bahar zamanı sabah uyandığında o pencereyi aç sevgilim. Rüzgarla birlikte içeriye çiçek kokusu dalsın. Senin kokunla birlikte… Her türlü kötülükten uzak duralım sevgilim biz. Yuvamızın içi sevgiyle dolsun,taşsın …
Sevgiyle.


“Canım Bitanem…”

“Seni Seviyorum…” Sana söylemek istediğim en kısa sözcüğün başında bile, bu cümleyi defalarca ve asla bıkmadan söyleyebilirim. O kadar derin ve o kadar güçlü bir sevgim var ki SANA, bunu anlatmaya ne sözler, ne cümleler, ne de noktalama işaretleri yeter. Çünkü bu öylesine içten gelen bir duygu ki, her an kalbimle birlikte atıyor ve her zaman beynimde canlı duruyor.

Seninle birlikte olduğum her an, kendimi sana daha çok kapılmış buluyorum. Seninle paylaştığım her şeyde seni çok daha fazla seviyorum. Sevginin bir sınırı var mıdır bilmiyorum ama, galiba bendeki sevgin ucu bucağı olmayan sınırsız bir sevgi! Seni tüm hücrelerimle, tüm zerrelerimle, tüm benliğimle çok seviyorum Aşkım.

Seninle birlikte olmak, bana şunu çok iyi öğretti; Bir kere ben sensiz asla yapamam! Bunu biliyorum. Çünkü hayat ışığım da sensin, umutlarım da, hayallerim de! Her şeyin SEN olduğu bir yerde sensiz olmak; benim olamayacağım anlamına gelir.

Dönüp geriye baktığımda, senden önce gerçek manada hiç mutlu olmadığımı fark ettim. Meğersem, önceleri yaşadığım şey mutluluk değilmiş. Bunu seninle çok daha iyi kavradım. Bana güzel olan her duyguyu fazlasıyla yaşattığın için sonsuz teşekkür ederim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort -
deneme bonusu
- deneme bonusu veren siteler - Goley90 Giriş - youtube beğeni satın al - buy youtube likes - istanbul escorts - beşiktaş escort - beylikdüzü escort - postegro - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - istanbul escort - bonusu veren siteler - sahabet güncel adres - onwin kayıt - Aviator oyna - izle porno - buy twitter followers - yabancı dizi