Yılbaşı Yeni Yıl Mesajları 2024

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020 yılının gelmesine kısa zaman kaldı. İşte yine yeni bir yıl’a girmenin heyecanı içindeyiz. Her yılın 31 Aralık gece yarısı tam saat 24″te bir yıl sona erer; yeni bir yıl başlar. Her yeni yıl bir başka bir güzelikte geçtiği için Yılbaşı Mesajları (Yeni Yıl Mesajları) birbirinden değişik ve güzel olan sözleri bu sayfada derledik. Evet ömür insanın elinde an be an eriyip giden bir buz gibidir. Her yeni yılla birlikte bir yaş daha büyürüz. Bu nedenle insanlar yeni bir yıla girerken de sevdiklerine, eş ve dostlarına en güzel anlamlı yeni yıl mesajları gönderirler.

Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yani yılbaşı gecesi veya yılbaşı akşamı olarak adlandırılır. Eğer sizler de bu önemli günde sevdiklerinize onların yanında olduklarını hissettirmek ve yılbaşı coşkusunu onlarla paylaşmak isterseniz  Yılbaşı Mesajları Sevgiliye (Yılbaşı Mesajları Komik) yüreklerine dokunabilirsiniz. Bu sayede uzakta olan sevdiklerinize bir yakınlık hissettirebilir ve kutlayabilirsiniz.

Yeni yılın gelişi ile birlikte pek çok kültürde yılbaşı gecesi, özel olarak hazırlanmış yiyecekler ve içecekler tüketilerek, çeşitli eğlenceler düzenlenerek geçirilir. 1 Ocak: Türkiye dâhil, dünyadaki çoğu ülke tarafından kullanılan Miladi takvime göre yılın ilk günü.
Hicri Takvimde yılbaşı Muharrem ayının 1’inde gerçekleşir. Hicri Takvim bir Ay takvimi olduğundan 354 güne denk gelir, dolayısıyla Miladi takvime göre yılbaşı her yıl 11 gün önce gerçekleşir. Böylece 2008 yılında Miladi yıl boyunca Hicri takvimde iki adet yılbaşı gerçekleşmiştir.


“Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.”

“Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten, en güzel mutlulukları tattıran biricik sevgilim… Yeni yılda gülüşünü göreceğim nice güzel anlarımız olsun, ellerin hep yakınımda olsun. Bana baktığında gözlerinden saçılan parıltı hiç sönmesin. O güzel yüreğin acı, keder nedir bilmesin. Seni çok seviyorum…”

Sana yeni yılda hiçbir şey dilemiyorum. Hatta Allah seni bildiği gibi yapsın diyorum.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de yeni yıla.

Önümüzdeki yıl arzuladığınız her şeyi ile mübarek olmasını ve hayırlı geçmesini dileyerek Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

Değerli müşterimiz 2020 nolu hesabınıza 365 eklenmiştir doya doya harcayın…

“Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!”

Gitti 2019 geldi sevginin habercisi 2020 Mutlu yıllar.

Yârın, 365 sâyfâlık bir kîtâbın ilk boş sâyfâsı. îyî bir tâne yâzın

Fânî dünyânın pâdîşâhı değiliz bîz, gönül hırkâlârını yâmâr gîyeriz biz, dostlarla âğlâr dostlârlâ gülerîz bîz, sevdîklerimize bîce yıllar dîleriz bîz. Yenî bîr yılâ girerken sevgî ve bârış dîlîyorum. Sâvâşların, âcıların ve felâketlerin, geçip gîden koca bir yıl gibi gerîde kâlmâsı umuduyla. Nîce Yıllârâ

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Dertlerîn pîpîn kâdâr ufak, sevînçlerin popon kâdâr büyük olsun, noel bâbâ dütüne koysun, yenî yılın kutlu olsun.

SeIam ve dua Allah”a emanet oIun her şey gönIünüzce oIsun. Yenî yıIınız kutIu oIsun…

“Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.”

Minâreden âtlarım yenî yılını kutlarım.

Kîmî olumlu, kîmî olumsuz gelîşmelerle hâfızâlârımızda yer edecek bîr yılı dâhâ gerîde bırakıyoruz. Her yılbâşındâ olduğu gîbî, 2020’da yenî umutlâr ve beklentîlerle gîrmekteyîz. Bu vesîleyle, hepînîzîn yenî yılını en îçten dîleklerîmle kutluyorum.

İslam sancağının dahada yukseldiği 31 Aralık Mekke’nin Fethi kutlu olsun….

Düşsüz büyük şeyler yâpılâmâz.  yılında tüm düşlerînîzîn gerçekleşmesî dîleğîyle..

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Bîtîrdîğîmîz yılı âcılârımızla, sevînçlerimizle gerîde kalıyor. Umârım Yenî Yıl size dâhâ fâzlâ umut, dâhâ fâzlâ sevinç ve dâhâ fâzlâ mutluluk getîrîr. Mutlu Seneler…

îsteklerîmîzîn gerçekleşeceği bir yıl dîleğîyle.

Zamanı Yapamayacağımızı şeyleri Istemekle Geçirdiğimiz Söylenir. Oysa Gücümüz Tüm Zamanları Zorlar. Yeter Ki Kendimize Ve Dostlarımızın Gücüne Inanalım. Yeni Yılda Inancımızı Pekiştirmemiz Ve Mutlu Olmamız Dileklerimle.

Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Neyi mi buldum? Sana gönderebileceğim, dostluğumuzun yeni yılda da aynı güzellikte devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar Dostum!

Yeniyılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA..

”Bu yıl, İslamiyeti anlamayı ve hakkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kainatı nuruyla aydınlandırsın. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.”

Ailenin hayattaki en önemli değer olduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi çok seviyorum. Birlikte nice güzel senelere….

Her yeni yıl bir başka güzel. 2020 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Her yeni yıl bir başka güzel..

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

”Hikmeti sonsuz Rabbimiz bu gelen yeni yılda tüm İslam camiasına hayırlar göndersin.”

Son vedandan yıllar geçti! 2018 diyorlar bak! sayısını unuttum geçen yılların.. Mutlu olursun yeni yılda tek dileğim bu! Seni hala çokk Seviyorum.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevg? dolu nice yıllara! Mutlu yıllar..

”Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.”

Güle güle 2019 hoşgeldin 2020 Nice yıllara inşallah bu yıla sağlıklı,mutlu ve şanslı olarak girersiniz.

Türkiye için umutlu, bereketli, 2019’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara..

“Sizlere şeker gibi tatlı bir yıl, masalsı anılar diliyorum… Mesafeler engel değil, sizi uzaktan da çok seviyorum! Mutlu yıllar!”

Camiamız açısından başarılarla dolu 2019 yılını geride bırakarak, yeni umutlarla 2020 yılına giriyoruz.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Yeni yılda cinsel yaşamınızda nasuh mahruki gibi olmanızı zirvelerden zirvelere koşmanızı temenni ederim

Sana Sahip Olmak İsteyen
Tatlı Bir Pazar
Muhteşem Bir Pazartesi
Lezzetli Bir Salı
Harika Bir Çarşamba
Minnettar Bir Perşembe
Hayırlı Bir Cuma
Başarılı Bir Cumartesi
Harika Bir Yıl Var
Mutlu Seneler!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Saat 12″yi yeni yıla vurduğu zaman, düşünce merkezinde dualarla gezdiğimi biliyorum… Yeni yılda dualarımla sevgim üzerinde arkadaşım… Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yapan insanlardır. Mutlu yıllar

”Tadımlık dünyadan, Doyumluluk tat bekliyoruz Ya Rab! Nefsimizi ıslah eyle, Bizi kendine kul kabul eyle. Göz kapanıncaya kadar, Bizi nefsimizle baş başa bırakma, Amin… Yeni Yılınız Mübarek Olsun.

Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

“Bu yılbaşında bildiğim tek şey, seninle yaşanan zamanların değerli olduğu ve bütün ömrümü seninle bu zamanları çoğaltarak geçirmek istediğim. Ömrümün sonuna kadar seni seveceğim…”

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hıç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Kutlu olsun yavrucuğum, Yeni yılda yeni yaşın. Başarıya ulaştırsın Seni bu yılki uğraşın. Seni yıllar büyütecek, Bilgili adam edecek. Gelecekteki başarınla, Milletin yüzü gülecek.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

“En gereksiz gün, hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dopdolu ve en içten gülüşlere açılması dileğiyle aşkım… Seni çok seviyorum.”

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, (Yenı Yıl Tarihi) no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Mutlu yıllar

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle..

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

Paylaşılan bir sevinç iki kat olur, paylaşılan bir acı da yarıya iner. Yeni yılda dostlarınızla, sevdiklerinizle hayatı paylaşmanız dileğiyle Mutlu Yıllar Dileriz!

Biraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde, gönlünüz gül bahçesi, yeni yılınız kutlu olsun.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

“Yılbaşı demek yeni bir başlangıç, yeni umutlara yelken açmak demek… Hayallerine koşar adım kavuşman dileğiyle dostum. Mutlu yıllar.”

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Her dilde ayni guzel dilekleri ifade eden mesajlardir. yeni yiliniz kutlu olsun….

Yine bir seneyi de arkada bırakıyoruz inşallah bu senin gelecek sene içinde sağlık ve güzel bir yasam sürme ve daha güzel günler için 2018 seni güzel ve neşeli huzur dolu bir yaşam geçirme dileği ile iyi seneler ve mutlu sağlıklı geçme dileği ile iyi seneler.

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı?nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

Yaratılana deyil yaradana tap. İyi seneler

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni hicri yılınız mübarek olsun.”

Kalbimi 4 yıl önce bana yeniden hissettiren bir “EVET” ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

2019’de de seni göremedim 2020’de görmek dileyiyle mutlu yıllar.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Yılbaşını kalbimde şereflendirip, bütün yıl saklayacağım.

“Eğer yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç… Amaç bir şeyleri en sevilenlerle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamak… Mutluluk hatırlanmaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda dostluklarımızın daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle… Nice güzel yıllara!”

1 yıl daha geçti tebrik edermisin kendini şimdiden. çünkü yeni yılını kavga etmeden,küfür etmeden geçireceğine inanıyorum yeni yılını kutluyorum nice yıllara!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Hiç Düşündünüzmü 2020 Te Napıcaz 2019 Bizim Neyimize Yetmedi Gelin 2018’de Kalalım.

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile..

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece sizin olsun
o kadar mutlu olun ki gözlerinizden akan yaşlar değerinizi bilmeyenlere sadaka olsun.Nice senelere.

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

yine geçti bir yıl boş ver yeni yılınız kutlu olsun

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

MUTLU YILLAR DEDݝLER HİÇ BݝR YIL MUTLU GEÇMEDݝ HOޞGELDݝN DEDݝLER YENݝ YILA GELݝR GELMEZ GݝTTݝ AMA BENDEN TAVSݝYE Ö?MüR KISA BU YILINIZI MUTLU GEÇݝRݝN :)

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort -
deneme bonusu
- deneme bonusu veren siteler - Goley90 Giriş - youtube beğeni satın al - buy youtube likes - istanbul escorts - beşiktaş escort - beylikdüzü escort - postegro - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - istanbul escort - Baywin Giriş - bonusu veren siteler - sahabet güncel adres - onwin kayıt - Aviator oyna