Rüyada Abide Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Abide görmek ne anlama gelir. (Rüyada Abide görmek) İşte Rüyada Abide görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyasında anıt veya heykele benzer şeyler görenin çevresinde itibarı artar, kazancı yerinde olur ve bazı yararlar sağlayacak devlet işlerine muhatap olur. Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir. Abide, tarihi bir kalıntı ise kendisi ilende adı unutulma yacak bir kişi olarak memletetinde isim yapar.


Molla Cami Rüya Tabirleri :Rüyasında Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir.


Diyanet Rüya Tabirleri :Bir kişinin rüyasında ünlü bir abide görmesi; o kimsenin uzunca bir hayat süreceğine, rüyada görülen abide eğer tarihi bir kalıntı ise; rüya sahibinin gelecekte memleketinde adı unutulmayacak bir kişi haline geleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabircileri rüyada abide görülmesine farklı bir yorum getirmişlerdir. Şöyle ki: Rüyanızda abide görmeniz; tarihi bilgilerinizin eksik olduğu bunun için de tarih bilgilerini içeren eserleri çok okuma­nız gerektiği doğrultusunda yorumlanmıştır.

Önceki İçerikRüyada Ab ı Hayat Görmek Ne Demek
Sonraki İçerikAbdest Anlamı Nedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here