Rüyada Adliye Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Adliye görmek ne anlama gelir. (Rüyada Adliye görmek) İşte Rüyada Adliye görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada bir adliye binasında bulunduğunu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığımız da bazı bozukluklar olduğuna, mutlaka bir doktora başvurm gerektiğine veya işlerinizdeki aksaklıklar için bir maliyeci mana danışmanız lazım geldiğine delalet eder.


Bazılarına göre, rüyada adliye binası görmek, işlerinin bozulacağına delildir. Adliye binasından içeri girdiğini görmek, bir işinden dolayı mahkemeye düşeceğine; mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, düşmanlarının galebesine kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu veya bir avukatın kendisini savunduğunu görmek, karışık işle-rinin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısından çıktığını görmek, işlerinin uzayacağına, girdiğini görmek ise bunun aksine delildir.


İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.


Diyanet Rüya Tabirleri :Rüyada adliye binası görülmesi pek hayırlı değildir ve çeşitli yorumları vardır. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmeniz; sıhhatinizde bazı bozuklukların olduğuna ve mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanızda adliye binasına girdiğinizi görmeniz; bir şeyden dolayı mahkemelik olacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunuzu görmeniz; düşmanlarınızın size galip geleceğine, bir avukatın sizi savunduğunu görmeniz; bozuk işlerinizin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısından çıktığınızı görmeniz; sonuçlanmasını beklediğiniz işlerinizin biraz daha uzayacağına, mahkeme kapısından içeri girdiğinizi görmeniz; bu tabirin aksine yorumlanır. Adliyede hâkim görülmesi iyiye işarettir.

Önceki İçerikAbdest Anlamı Nedir
Sonraki İçerikRüyada Adil Görmek Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here