Rüyada Affedilmek Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz.Rüya’da Affedilmek görmek ne anlama gelir. (Rüyada Affedilmek görmek) İşte Rüyada Affedilmek görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Cezayı hak eden günahkâr bir kimsenin rüyada Cenab-ı Hak tarafından suç ve kusurlarının affedildiğini görmesi: (Habibim), o küfredenlere söyle ki eğer (sana düşmanlıktan vazgeçerlerse geçmiş günahları) yargılanacaktır.» mealindeki âyet gereğince o kimsenin, doğru birisi olduğuna veya kefâret vermesine işaret eder.
Rüyada sizin işlediğiniz bir suçtan dolayı affedildiğinizi görmeniz, yaptığınız bir hatayı mutlaka düzeltmeniz gerektiğine de işaret eder.


Farklı Bir Rüya Tabirleri :Günahkar birinin rüyada Allah Teala tarafından affedildiğini görmesi tövbe ederek günahlarının affedilmesine veya kefaret vermesine, Bir kimsenin kendi kusurunu affettiğini görmek yüksek mertebeye ve uzun ömre; Gerek affedilmek gerekse affetmek mağfiretee, hidayet bulup güzel ameller işlemeye delalet eder.

Önceki İçerikKış Günleri Gidip, Bahâr Gelince
Sonraki İçerikHz Musa Aleyhisselam Peygamberin Hayatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here