Rüyada Akik Taşı Görmek Ne Demek

İşte sizi rahatlatacak dini rüya tabirleri ile rüyalarınızın yorumunu bu sayfada öğrenebilirsiniz. Rüya’da Akik Taşı görmek ne anlama gelir. (Rüyada Akik Taşı görmek) İşte Rüyada Akik Taşı görmek neye işarettir açıklaması…

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada akik taşı görmek, fakirliğin gitmesine işarettir. Bir kimse rüyada yanında akikten bir şey bulunduğunu görse, o kimseden fakirlik gider. Akik, nesil, din ve düzelmeye işaret eder. Akikin beyazı yorumca kırmızısından daha hayırlıdır.


Cabir-ül-Mağribi Rüya Tabirleri :Rüyada göre rüyasında akik bir kaptan su içtiğini gören, hayırlı bir evlada sahip olur. Bu, çocuğun büyüdüğünde zengin ve sevilen bir kişi olacağına işarettir. Akik yüzük takmak dine bağlılığa, doğru yolda olduğuna işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Saf ve beyaz akik taşı bedenen ve ruhen güzel kadına, Böyle bir taşı olan yüksüğü takmak, saliha ve güzel bir kadınla evlenmeye, bereketli bir işe ve sünnete uygun yaşamaya, Sırdan ve fazla kıymetli olmayan akik taşı tüccar biri ile dostluğa, Birçok akikk taşına sahip olmak mal ve nimete delalet eder.

Önceki İçerikBuruc Suresi Okunuşu Ve Anlamı (Saad Al Ghamidi)
Sonraki İçerikEsmaül Hüsna El Adl Anlamı Ve Fazileti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here