Rüyada Aktar Görmek Neye İşarettir Anlamı

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada aktar ile arkadaşlık etmek veya aktar dükkanından alış veriş yapmak, sizin veya yakınınızın hastalığının düzeleceğine yorulur.


Rüyada Attar, attarcı görmek, veya Aktar dükkanı görmek hasta için şifa bulmaya, hasta olmayan için ise halk arasında sevilen tanınan birisi olmaya delalet eder. Rüyada Aktarcı görmek, Aynı zamanda, bereket ve bolluk, genişlik kısmet içinde iyi zamanlar geçirmeye, mutlu ve hastalıklardan emin olmaya tabir edilir.


Rüyada aktar görmek, yaşanan bütün sağlık sorunlarının Allah’ın izni ile şifa bulacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, bereket ve bolluk içinde yüzmeye, mutlu olmaya, zor zamanları geride bırakmaya ve üzüntüleri mutluluğa çevirmeye tabir edilir.

Önceki İçerikRüyada Aksırmak Görmek Neye İşarettir Anlamı
Sonraki İçerikAhzab Gazvesi Ne Demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here