Rüyada Albüm Görmek Neye İşarettir Anlamı

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada albüm görmek, yarınınızın geçmişten daha iyi olmayacağına ve o günleri zaman zaman arayacağınıza işarettir. Albüm geçmişe özlemi ifade ettiği gibi, ondan güç almaya da yorumlanabilir.

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada albüm görülmesi hatıra ile yorumlanır. Albüm, içinde eş, dost ve arkadaşların resimleri bulunan bir hatıra defteri durumundadır. Bu bakımdan rüyada albüm görülmesi; eski günlerin resimlerde kalan şahısları ile karşılaşmanın söz konusu olduğuna veya yeni bir aşk serüveninin başlayacağına işaret eder. Eğer albüm içinde değişik ülkelere ait resimler gördünüz ise; içinde bulunduğunuz günlerde yeni birtakım arkadaşlar kazanacağınıza yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri : Rüyada Eskiden tanıdık birinden haber almaya ya da onunla karşılaşmaya delalet eder.

Farklı Rüya Tabiri: Bir fotoğraf albümünün sayfalarını karıştırmak, düşlerimizde, anılarımıza doğru çıktığımız bir yolculuğu gösterir. Eğer fotoğraflar belirginse ve size yaşamınızdaki kimi anları anımsatıyorsa, bunlara dikkat etmenizde yarar olabilir; çünkü genellikle bu düşü gördüğünüz sırada, içinde bulunduğunuz durumla oldukça benzeşen ya da size geçmiş deneyimlerinizden yararlanarak çözüm bulmanızı öneren bir anı söz konusudur.

Önceki İçerikAkl-ı Sakîm Ne Demektir
Sonraki İçerikTenasül Uzvu İçin Şifalı Bitkiler Nelerdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here