Rüyada Aktör Görmek Neye İşarettir Anlamı

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada aktör görmek, rol yapmaya , olduğundan farklı görünmeye ve güvenilir olmamaya işarettir. Güvenilir dostlarınız olduğuna ve onların iyiliğini görmeye işarettir, diyenler de vardır.


İhya Rüya Tabirleri :Dünya hayatını önemsememeye, işleri oyun ve oyalanma olarak görmeye delalet eder.

Rüyada aktör/aktris görmek, mutluluk arayışınıza işarettir. Belirli bir ünlüye duyduğunuz beğeni, o kişiye ait fiziksel ya da kişisel özelliğe öykünmenize yol açıyor olabilir. Bu aktör/aktrisle ilgili ne tür özelliklerin size çağrışım yaptığına bakın. Bu özellikler ya sizde vardır ya da var olmasını istiyorsunuz. Her iki durumda da kendinizle yüzleşin. Bu rüya o ünlünün adıyla ilgili bir mecaz anlamına da gelebilir. Örneğin, Barış Manço’yu görmek, hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz huzura işaret edebilir.
Bir aktör olduğunu görmek, özverili çalışmanız sonunda hak ettiğiniz ödülü alacağınıza işarettir. Bu rüya aynı zamanda, tanınmak ve bilinmek için duyduğunuz güçlü arzuyla da yorumlanır. Alternatif olarak, gerçek hayatınızda oynadığınız baba, çocuk, eleman vb rolle ilgili de olabilir bu rüya. Belki de bir oyun içindesiniz.
Aktör/aktrisi rüyalarının tabirinde, bu kişilerin oynadıkları rollere bakılır. Onları kişisel olarak tanımasanız da, onları nasıl algıladığınız, ya da ortaya koydukları karakter özelliklerini kendinizle ilişkilendirebilirsiniz.

Önceki İçerikAhzab Suresi Ne demek
Sonraki İçerikEzanı Duyuyormusun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here